Uniwersytet Ślaski w Katowicach - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr zajęcia zdalne (2022-06-27 - 2022-07-03)
Bankowa 11 (KT-09)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2022-06-27 - 2022-07-03  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
7:00
8:008:00, C gr.1
/jednokrotnie/ Historia sztuki średniowiecznej polskiej - Oskar Rojewski
8:00, C gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Współczesne społeczeństwo polskie - Maja Drzazga-Lech
8:00, W gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Monograph lecture: How language influences political thought - stretegical power of language - Irena Zavrl
8:00, S gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium dyplomowe (C) - Paweł Ćwikła
8:00, C gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Wyborcze strategie komunikacyjne - Marek Mazur
8:00, PRAKT gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Praktyka zawodowa 2 - Dorota Chudy-Hyski
8:00, C gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Socjologia dewiacji i kontroli społecznej - Agata Zygmunt
8:00, S gr.5
/niestandardowa częstotliwość/ Projekt socjalny - Witold Mandrysz
8:00, W gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład monograficzny/fakultatywny DP-4: Współczesna propaganda i dezinformacja - Robert Rajczyk
8:00, C gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Marketing i komunikacja w organizacji - Maja Drzazga-Lech
8:00, C gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Polityka społeczna - Agata Zygmunt, Yuliana Palagnyuk
8:00, C gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Komunikacja, negocjacje, mediacje - Katarzyna Ponikowska
8:00, C gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy zarządzania zasobami ludzkimi - Robert Radek
8:00, S gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium dyplomowe (C) - Krzysztof Bierwiaczonek
8:00, S gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium dyplomowe (C) - Justyna Kijonka
8:00, S gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium dyplomowe (C) - Dorota Nowalska-Kapuścik
8:00, S gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium dyplomowe (C) - Sabina Pawlas-Czyż
8:00, PRAKT gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Praktyka dyplomowa - Sabina Pawlas-Czyż
8:00, PRAKT gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Praktyka dyplomowa - Ewa Leśniak-Berek
8:00, S gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium dyplomowe (C) - Ewa Leśniak-Berek
8:00, W gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy programowania - Roman Simiński
8:00, PRAKT gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Praktyki zawodowe - Mirosława Wielopolska-Szymura
8:00, PRAKT gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Praktyka zawodowa 1 - Angelika Pabian
8:00, PRAKT gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Praktyki zawodowe - Bernard Grzonka
8:00, W gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Techniki zdalnego uczenia - Roman Simiński
8:00, C gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Techniki zdalnego uczenia - Roman Simiński
8:00, W gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Monograph Lecture: Spain's Foreign Policy since the Democratic Transformation - Maria José Pérez del Pozo
8:00, S gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium dyplomowe (C) - Jolanta Klimczak
8:00, PRAKT gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Praktyka zawodowa 3 - Angelika Pabian
8:00, PRAKT gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Praktyka zawodowa 1 - Angelika Pabian
8:00, PRAKT gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Praktyki zawodowe - Bernard Grzonka
8:00, W gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Przedmiot specjalizacyjny: Globalizacja a wyzwania pracy socjalnej -
8:00, C gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Przedmiot specjalizacyjny: Globalizacja a wyzwania pracy socjalnej -
8:00, S gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium dyplomowe (A) - Jolanta Klimczak
8:00, S gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium dyplomowe (A) - Agnieszka Rychłowska-Niesporek
8:00, C gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Teorie i metody pracy z grupą i społecznością lokalną - Witold Mandrysz
8:00, PRAKT gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Praktyka dyplomowa - Jolanta Klimczak
8:00, Lekt gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Język angielski - poziom podstawowy - Małgorzata Wronka-Szybko
8:30, W gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Techniki zdalnego uczenia - Roman Simiński
8:30, W gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Psychologia poznawcza - Dariusz Olesiński
8:30, W gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Antropologia filozoficzna - Maria Niemczuk-Misala
8:30, W gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy neurokognitywistyki - Jacek Francikowski
8:30, W gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy programowania - Roman Simiński
8:30, W gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Anatomia funkcjonalna układu nerwowego - Weronika Rupik
8:30, W gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Techniki zdalnego uczenia - Roman Simiński
8:30, W gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Logika I - Krzysztof Wieczorek
8:30, L gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Techniki zdalnego uczenia - Roman Simiński
8:30, W gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Filozofia techniki - Grażyna Szumera
9:00
9:45, P gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Proseminarium interdyscyplinarne II: The Neurobiology of Language and Emotion, Self and Consciousness - Cornelia Herbert
9:45, C gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Polityka społeczna - Monika Moskal, Yuliana Palagnyuk, Rafał Muster
9:45, C gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Etyka zawodu socjologa - Maja Drzazga-Lech
9:45, S gr.11
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium dyplomowe II - Agnieszka Woszczyk
9:45, S gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Praca socjalna w różnych obszarach problemów społecznych (D): Praca socjalna z osobami starszymi - Ewa Leśniak-Berek
9:45, S gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Praca socjalna w różnych obszarach problemów społecznych (D): Interwencja kryzysowa - Sabina Pawlas-Czyż
9:45, S gr.5
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium dyplomowe III - Mirosław Piróg
9:45, S gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium dyplomowe III - Danuta Ślęczek-Czakon
9:45, S gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium dyplomowe III - Piotr Łaciak
9:45, S gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium dyplomowe III - Dariusz Kubok
9:45, S gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium dyplomowe III - Aleksander Bańka
9:45, S gr.6
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium dyplomowe III - Mirosław Piróg
9:45, S gr.10
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium dyplomowe II - Mirosław Piróg
9:45, S gr.8
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium dyplomowe II - Mariola Sułkowska-Janowska
9:45, S gr.7
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium dyplomowe II - Magdalena Wołek
9:45, S gr.6
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium dyplomowe II - Danuta Ślęczek-Czakon
9:45, S gr.5
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium dyplomowe II - Dariusz Bęben
9:45, S gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium dyplomowe II - Dariusz Kubok
9:45, S gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium dyplomowe II - Marta Ples-Bęben
9:45, S gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium dyplomowe II - Tomasz Czakon
9:45, S gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium dyplomowe II - Dariusz Olesiński
9:45, S gr.9
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium dyplomowe II - Anna Musioł
9:45, C gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Techniki zdalnego uczenia - Roman Simiński
10:00
11:0011:00, W gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Psychologia poznawcza - Dariusz Olesiński
11:00, W gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Anatomia funkcjonalna układu nerwowego - Weronika Rupik
11:00, W gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy programowania - Roman Simiński
11:00, W gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Podstawy neurokognitywistyki - Jacek Francikowski
11:00, W gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Techniki zdalnego uczenia - Roman Simiński
11:00, W gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Antropologia filozoficzna - Maria Niemczuk-Misala
11:00, W gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Filozofia techniki - Grażyna Szumera
11:00, W gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Techniki zdalnego uczenia - Roman Simiński
11:00, W gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Logika I - Krzysztof Wieczorek
11:00, L gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Techniki zdalnego uczenia - Roman Simiński
11:30, W gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład monograficzny/fakultatywny DP-4: Współczesna propaganda i dezinformacja - Robert Rajczyk
11:30, S gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium specjalizacyjne DP-4: Prowadzenie szkoleń i spotkań - Karolina Wojtasik
11:30, C gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium dyplomowe cz.3 - Dariusz Kubok
11:30, C gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium dyplomowe cz.3 - Krzysztof Wieczorek
11:30, W gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Przedmiot specjalizacyjny II: Mediacje rodzinne - Grzegorz Frączek
11:30, C gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Przedmiot specjalizacyjny II: Mediacje rodzinne - Grzegorz Frączek
11:30, S gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium dyplomowe cz. I - Mariusz Wojewoda
11:30, S gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium dyplomowe cz. I - Piotr Machura
11:30, S gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium dyplomowe cz. I - Piotr Łaciak
11:30, S gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium dyplomowe cz. I - Dariusz Kubok
11:30, S gr.5
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium dyplomowe cz. I - Witold Marzęda
11:30, C gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Techniki zdalnego uczenia - Roman Simiński
12:00
13:0013:00, C gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Techniki zdalnego uczenia - Roman Simiński
13:00, W gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Lingwistyka w kognitywistyce - Tomasz Nowak
13:00, S gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium licencjackie III - Dariusz Olesiński
13:00, S gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium licencjackie III - Agnieszka Babczyńska
13:00, W gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład monograficzny III: Transcendentalne koncepcje umysłu - Piotr Łaciak
13:00, L gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium licencjackie I - Witold Marzęda
13:00, W gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład monograficzny I: Elementy ewolucyjno-kognitywistyczne teorii relgii - Mirosław Piróg
13:00, L gr.5
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium licencjackie I - Krzysztof Szwarc
13:00, W gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Matematyka dla kognitywistów - Krzysztof Szymanek
13:00, L gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium licencjackie I - Dariusz Bęben
13:00, L gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium licencjackie I - Agata Nicewicz
13:00, L gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium licencjackie I - Dariusz Olesiński
13:45, C gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Polityka społeczna - Rafał Muster, Yuliana Palagnyuk, Aleksandra Zając
13:45, C gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Polityka społeczna - Monika Moskal, Yuliana Palagnyuk, Rafał Muster
13:45, S gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium magisterskie (D) - Krzysztof Bierwiaczonek
13:45, W gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład monograficzny/fakultatywny PM-4*: Uczestnictwo w kulturze i polityka kulturalna - Marek Dziewierski
13:45, W gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Prawne aspekty mediacji i negocjacji - Grzegorz Frączek
13:45, C gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Prawne aspekty mediacji i negocjacji - Grzegorz Frączek
13:45, K gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Superwizja pracy socjalnej - Ewa Leśniak-Berek, Maciej Sosnowski
13:45, S gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium magisterskie cz.1 - Krzysztof Wieczorek
13:45, S gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium magisterskie cz.1 - Dariusz Kubok
13:45, K gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Superwizja pracy socjalnej - Ewa Leśniak-Berek, Maciej Sosnowski
14:00
15:00
15:30, C gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Polityka społeczna - Rafał Muster, Yuliana Palagnyuk, Aleksandra Zając
15:30, C gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Psychologia społeczna - Dorota Nowalska-Kapuścik
15:30, S gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium specjalizacyjne PM-4: Metodyka przygotowania projektu - Anna Sterczewska
15:30, L gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium magisterskie III - Dariusz Bęben
15:30, L gr.2
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium magisterskie III - Witold Marzęda
15:30, L gr.3
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium magisterskie III - Piotr Paszek
15:30, L gr.4
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium magisterskie III - Jacek Francikowski
15:30, L gr.5
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium magisterskie III - Magdalena Wołek
15:30, Wr gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Warsztaty specjalizacyjne: Stres i wypalenie zawodowe - Monika Żak
15:30, C gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Techniki zdalnego uczenia - Roman Simiński
15:30, W gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Lingwistyka w kognitywistyce - Tomasz Nowak
15:30, W gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład monograficzny III: Transcendentalne koncepcje umysłu - Piotr Łaciak
15:30, W gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Matematyka dla kognitywistów - Krzysztof Szymanek
15:30, W gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład monograficzny I: Elementy ewolucyjno-kognitywistyczne teorii relgii - Mirosław Piróg
16:00
17:00
17:15, S gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Seminarium dyplomowe (C) - Andrzej Niesporek
17:15, PRAKT gr.1
/niestandardowa częstotliwość/ Praktyka dyplomowa - Andrzej Niesporek
18:00
19:00
20:00