Uniwersytet Ślaski w Katowicach - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr 8 (2022-05-16 - 2022-05-22)
Grażyńskiego (KT-06)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2022-05-16 - 2022-05-22  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, C gr.2
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Metodyka edukacji społecznej i przyrodniczej w przedszkolu i klasach I-II (sem.4) - Ewa Borowiec, Iwona Micorek-Rozburska
8:00, C gr.2
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Edukacja międzykulturowa - Edyta Widawska
8:00, C gr.2
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Pedagogika porównawcza - Małgorzata Kitlińska-Król
8:00, L gr.5
SPK_M08_Interwencja kryzysowa w sytuacjach traumatycznych, w sytuacji kryzysu oraz w wybranych formach patologii zjawisk społecznych - Izabela Rajska-Kulik, Maryla Sokołowska
9:00
9:45, C gr.2
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Metodyka edukacji społecznej i przyrodniczej w przedszkolu i klasach I-II (sem.4) - Ewa Borowiec, Iwona Micorek-Rozburska
9:45, C gr.2
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Andragogika specjalna z elementami gerontologii - Iwona Wendreńska
9:45, C gr.2
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Podstawy pedagogiki osób ze spektrum autyzmu - Sabina Pawlik
10:00
11:00
11:30, C gr.2
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Podstawy edukacji przyrodniczej w przedszkolu i klasach I-III - Alina Budniak
11:30, C gr.2
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Pierwsza pomoc przedmedyczna - Michał Kucap
11:30, C gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Dydaktyka specjalna 2 - Joanna Skibska
11:30, C gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Fakultet- Studia nad zabójcami - Marcin Gierczyk
12:00
13:00
13:45, C gr.3
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Podstawy edukacji przyrodniczej w przedszkolu i klasach I-III - Alina Budniak
13:45, C gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Metodyka zajęć korekcyjno-kompensacyjnych - Iwona Samborska
13:45, C gr.2
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Dydaktyka specjalna 2 - Joanna Skibska
13:45, C gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Kryminologia - Grzegorz Głupczyk
14:00
15:00
15:30, C gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Podstawy edukacji przyrodniczej w przedszkolu i klasach I-III - Alina Budniak
15:30, C gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Metodyka wychowania i kształcenia uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim na II i III etapie edukacji - Iwona Wendreńska
15:30, C gr.2
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Metodyka zajęć korekcyjno-kompensacyjnych - Iwona Samborska
16:00
17:00