Uniwersytet Ślaski w Katowicach - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr 206 (2022-01-17 - 2022-01-23)
Grażyńskiego (KT-06)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2022-01-17 - 2022-01-23  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
7:00
8:008:00, C gr.4
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Osobowość - Magdalena Hyla
8:00, C gr.2
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Pedeutologia - Lucie Zormanova
8:00, C gr.1
Fakultet 1. Psychologia muzyki - Maria Chełkowska-Zacharewicz
8:00, C gr.2
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Socjologia ogólna - Agata Rzymełka-Frąckiewicz
8:00, W gr.1
Pedagogika opiekuńczo - wychowawcza - Dagmara Dobosz
9:00
9:45, C gr.2
Aktywność językowa dziecka - Małgorzata Mnich
9:45, C gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Aktywność matematyczna dziecka - Magdalena Marekwia
9:45, C gr.2
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Pedagogika ogólna - Łukasz Michalski
9:45, C gr.3
Propedeutyka psychologii zdrowia i jakości życia - Łukasz Jach
9:45, C gr.3
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Socjologia ogólna - Agata Rzymełka-Frąckiewicz
9:45, C gr.1
Pedagogika opiekuńczo - wychowawcza - Dagmara Dobosz
10:00
11:00
11:30, C gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Aktywność środowiskowa dziecka - Magdalena Christ
11:30, C gr.4
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Przedmiot ogólnokształcący 1 - Logika - Szymon Makuła
11:30, C gr.4
Propedeutyka psychologii zdrowia i jakości życia - Łukasz Jach
11:30, C gr.3
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Antropologia kulturowa - Ewa Bielska
11:30, C gr.4
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Antropologia kulturowa - Ewa Bielska
12:00
13:00
13:45, C gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Pierwsza pomoc - Michał Kucap
13:45, C gr.2
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Wybrane aspekty diagnozy rozwoju dziecka - Patrycja Młynek
13:45, C gr.2
Propedeutyka psychologii zdrowia i jakości życia - Łukasz Jach
13:45, C gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Wprowadzenie do pedagogiki - Łukasz Michalski
13:45, C gr.1
Pedagogika ograniczeń ludzkiej egzystencji - Irena Przybylska
14:00
15:00
15:30, C gr.1
Propedeutyka psychologii zdrowia i jakości życia - Łukasz Jach
15:30, C gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Socjologia ogólna - Agata Rzymełka-Frąckiewicz
15:30, C gr.1
Polityka społeczna - Agata Rzymełka-Frąckiewicz
15:50, L gr.1
Biologiczne podstawy zachowania - Alina Kafel
16:00
17:00
17:15, C gr.1
/raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Socjologia wychowania - Agata Rzymełka-Frąckiewicz
17:25, L gr.3
Biologiczne podstawy zachowania - Alina Kafel
18:00