| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela |
---|
7:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
8:00 | 8:00, C gr.2 Praktyczna nauka języka angielskiego: moduł 4, Język pisany - Alicja Bemben | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | 8:30, W gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Kształcenie nauczycieli: moduł 2 - Dydaktyka języka angielskiego w szkole podstawowej 1 - Katarzyna Papaja | |
|
|
| | 8:45, W gr.1 Językoznawstwo: moduł 2 - Komunikacja językowa - Iwona Dronia | | | | | |
|
|
9:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
9:45, C gr.1 Praktyczna nauka języka angielskiego: moduł 4, Język pisany - Alicja Bemben | | 9:45, C gr.2 Językoznawstwo: moduł 4, Wstęp do metodologii badań językoznawczych - Dariusz Jakubowski | | 9:45, W gr.1 Kultura i literatura 2 - moduły tematyczne (wybór) - Moduł tematyczny 4 - Leszek Drong | | 9:45, C gr.2 Kultura i literatura: Moduł 1, Historia literatury brytyjskiej - Małgorzata Nitka | | 9:45, C gr.1 Przedmiot do wyboru 2 (kultura) - Marcin Sarnek | | | |
|
|
10:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
11:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
11:30, C gr.1 Praktyczna nauka języka angielskiego: moduł 4, Konwersacja - Alicja Bemben | | 11:30, W gr.1 Kształcenie nauczycieli: moduł 2 - Psychologia - Tomasz Pawelec | | 11:30, C gr.1 Kultura i literatura 2 - moduły tematyczne (wybór) - Moduł tematyczny 4 - Leszek Drong | | 11:30, C gr.7 Kultura i literatura: Moduł 1, Historia literatury brytyjskiej - Małgorzata Nitka | | 11:30, W gr.1 Przedmiot do wyboru 2 (kultura) - Marcin Sarnek | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
12:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | 12:15, W gr.1 Media: moduł 1 - kurs monograficzny do wyboru - Marcin Sarnek | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
13:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
13:45, C gr.5 Praktyczna nauka języka angielskiego: moduł 2, Rozumienie tekstu 2 - Alicja Bemben | | 13:45, C gr.1 Języki specjalistyczne: moduł 6 - Język biznesu 6 - Izabela Delakowicz | | 13:45, C gr.4 Praktyczna nauka języka angielskiego: Moduł 2, Rozumienie tekstu 2 - Agata Wilczek | | 13:45, C gr.2 Praktyczna nauka języka angielskiego: moduł 2, Rozumienie tekstu 2 - Eugenia Sojka | | 13:45, C gr.1 Moduł dyplomowy: moduł 2 - Językoznawstwo systemowo-funkcjonalne / Lingwistyka tekstu (wybór) - Kamilla Termińska-Korzon | | | |
|
|
14:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
15:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| 15:30, C gr.2 Języki specjalistyczne: moduł 6 - Język biznesu 6 - Izabela Delakowicz | | 15:30, C gr.2 Kultura i literatura: Moduł 4, Kultura angielskiego obszaru językowego 3 (wybór) - Eugenia Sojka | | 15:30, C gr.1 Kultura i literatura: Moduł 4, Kultura angielskiego obszaru językowego 3 (wybór) - Eugenia Sojka | | 15:30, C gr.2 Moduł dyplomowy: moduł 2 - Językoznawstwo systemowo-funkcjonalne / Lingwistyka tekstu (wybór) - Kamilla Termińska-Korzon | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
16:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
17:00 | | | | | | | |
|
|
| | 17:15, W gr.1 Moduł ogólnouczelniany z dziedziny nauk społecznych - Tomasz Burzyński | | | 17:15, C gr.1 Media: moduł 1 - kurs monograficzny do wyboru - Marcin Sarnek | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
18:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|