| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela |
---|
7:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
8:00 | | | 8:00, C gr.6 Kultura i literatura: Moduł 1, Historia literatury brytyjskiej - Agata Wilczek | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | 8:30, C gr.3 /niestandardowa częstotliwość/ Moduł dyplomowy: moduł 2, Projekt badawczy 1 - Piotr Mamet | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
9:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| 9:45, C gr.2 Praktyczna nauka języka angielskiego: moduł 4, Konwersacja - Agnieszka Podruczna | | 9:45, C gr.5 Kultura i literatura: Moduł 1, Historia literatury brytyjskiej - Agata Wilczek | | | | | |
|
|
10:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
11:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
11:30, C gr.3 Praktyczna nauka języka angielskiego: Moduł 4, Tekst akademicki 2 - Przemysław Janikowski | | 11:30, W gr.1 Kultura i literatura: Moduł 1, Historia literatury brytyjskiej - Justyna Rusak | | 11:30, S gr.2 Seminarium specjalizacyjne, semestr 2. - Ewa Mazurkiewicz | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
12:00 | | | | | | | |
|
|
| 12:15, W gr.1 Kultura i literatura: moduł 4, Historia literatury brytyjskiej - Marek Kulisz | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
13:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
13:45, C gr.1 Kształcenie nauczycieli: moduł 1 - Dydaktyka języka angielskiego - wstęp - Aleksandra Szymańska-Tworek | | 13:45, W gr.2 Kultura i literatura: Moduł 1, Historia literatury brytyjskiej - Marek Kulisz | | | | | | |
|
|
14:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | 14:30, W gr.1 Media: moduł 1 - Film - Sławomir Masłoń | | | | | | |
14:35, C gr.3 Realioznawstwo obszaru języka głównego 2 - John Starnes |
|
| | | | | | |
|
|
15:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
| 15:30, C gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Realioznawstwo obszaru drugiego wybranego języka obcego 2 (język francuski) - Renata Jankowska | | 15:30, C gr.2 Media: moduł 1 - Film - Sławomir Masłoń | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
16:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
17:00 | | | | | | | |
|
|
| 17:15, C gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Realioznawstwo obszaru drugiego wybranego języka obcego 2 (język francuski) - Renata Jankowska | | 17:15, C gr.4 Gramatyka opisowa języka głównego 2 (język angielski) - Marcin Kuczok | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | 17:45, C gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Komunikacja międzykulturowa: Moduł 2, Zarządzanie komunikacją międzykulturową w biznesie 1 - Urszula Michalik | |
|
|
18:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
19:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|