Plan zajęć przedmiotu Biotechnologia dla biologów [01-BI-S1-BDB05] semestr zimowy 2017/2018
Ustawienia planu
Poniedziałek
Małgorzata Gaj, Robert Hasterok, Anna Markowicz, Agnieszka Nowak
13:00
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 13:00 - 15:00
Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Monika Gajecka, Joanna Łusińska, Agnieszka Nowak, Sławomir Sułowicz
8:00
Laboratorium, grupa 4
każdy piątek, 8:00 - 20:00
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Monika Gajecka, Joanna Łusińska, Agnieszka Nowak, Sławomir Sułowicz,
Sala B-112 (LAB. MIKROB.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Monika Gajecka, Joanna Łusińska, Agnieszka Nowak, Sławomir Sułowicz
8:00
Laboratorium, grupa 4
każdy piątek, 8:00 - 20:00
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Monika Gajecka, Joanna Łusińska, Agnieszka Nowak, Sławomir Sułowicz,
Sala sale KACR, budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Monika Gajecka, Joanna Łusińska, Agnieszka Nowak, Sławomir Sułowicz
8:00
Laboratorium, grupa 4
każdy piątek, 8:00 - 20:00
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Monika Gajecka, Joanna Łusińska, Agnieszka Nowak, Sławomir Sułowicz,
Sala A-213 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Monika Gajecka, Joanna Łusińska, Agnieszka Nowak, Sławomir Sułowicz
8:00
Laboratorium, grupa 4
każdy piątek, 8:00 - 20:00
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Monika Gajecka, Joanna Łusińska, Agnieszka Nowak, Sławomir Sułowicz,
Sala sale KB, budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Monika Gajecka, Monika Malicka, Agnieszka Nowak
8:00
Laboratorium, grupa 3
każdy piątek, 8:00 - 20:00
Sala B-112 (LAB. MIKROB.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Monika Gajecka, Monika Malicka, Agnieszka Nowak
8:00
Laboratorium, grupa 3
każdy piątek, 8:00 - 20:00
Sala sale KACR, budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Monika Gajecka, Monika Malicka, Agnieszka Nowak
8:00
Laboratorium, grupa 3
każdy piątek, 8:00 - 20:00
Sala A-213 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Monika Gajecka, Monika Malicka, Agnieszka Nowak
8:00
Laboratorium, grupa 3
każdy piątek, 8:00 - 20:00
Sala sale KB, budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Monika Gajecka, Agnieszka Nowak, Sławomir Sułowicz
8:00
Laboratorium, grupa 2
każdy piątek, 8:00 - 20:00
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Monika Gajecka, Agnieszka Nowak, Sławomir Sułowicz,
Sala B-112 (LAB. MIKROB.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Monika Gajecka, Agnieszka Nowak, Sławomir Sułowicz
8:00
Laboratorium, grupa 2
każdy piątek, 8:00 - 20:00
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Monika Gajecka, Agnieszka Nowak, Sławomir Sułowicz,
Sala sale KACR, budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Monika Gajecka, Agnieszka Nowak, Sławomir Sułowicz
8:00
Laboratorium, grupa 2
każdy piątek, 8:00 - 20:00
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Monika Gajecka, Agnieszka Nowak, Sławomir Sułowicz,
Sala A-213 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Monika Gajecka, Agnieszka Nowak, Sławomir Sułowicz
8:00
Laboratorium, grupa 2
każdy piątek, 8:00 - 20:00
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Monika Gajecka, Agnieszka Nowak, Sławomir Sułowicz,
Sala sale KB, budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Monika Gajecka, Monika Malicka, Agnieszka Nowak
8:00
Laboratorium, grupa 1
każdy piątek, 8:00 - 20:00
Sala B-112 (LAB. MIKROB.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Monika Gajecka, Monika Malicka, Agnieszka Nowak
8:00
Laboratorium, grupa 1
każdy piątek, 8:00 - 20:00
Sala sale KACR, budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Monika Gajecka, Monika Malicka, Agnieszka Nowak
8:00
Laboratorium, grupa 1
każdy piątek, 8:00 - 20:00
Sala A-213 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Monika Gajecka, Monika Malicka, Agnieszka Nowak
8:00
Laboratorium, grupa 1
każdy piątek, 8:00 - 20:00
Sala sale KB, budynek nr KT-05
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Jagiellońska 28)