Plan zajęć przedmiotu Biotechnologia dla biologów [01-BI-S1-BDB05] semestr zimowy 2018/2019
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Małgorzata Gaj, Robert Hasterok, Anna Markowicz, Agnieszka Nowak
12:00
Wykład, grupa 1
każda środa, 12:00 - 14:00
Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Czwartek
Piątek
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Joanna Łusińska, Anna Markowicz, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak
10:00
Laboratorium, grupa 5
każdy piątek, 10:00 - 20:00
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Joanna Łusińska, Anna Markowicz, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak,
Sala sale KB, budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Joanna Łusińska, Anna Markowicz, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak
10:00
Laboratorium, grupa 5
każdy piątek, 10:00 - 20:00
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Joanna Łusińska, Anna Markowicz, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak,
Sala sale KACR, budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Joanna Łusińska, Anna Markowicz, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak
10:00
Laboratorium, grupa 5
każdy piątek, 10:00 - 20:00
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Joanna Łusińska, Anna Markowicz, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak,
Sala A-213 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Joanna Łusińska, Anna Markowicz, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak
10:00
Laboratorium, grupa 5
każdy piątek, 10:00 - 20:00
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Joanna Łusińska, Anna Markowicz, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak,
Sala B-112 (LAB. MIKROB.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Sławomir Borymski, Joanna Łusińska, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak
10:00
Laboratorium, grupa 4
każdy piątek, 10:00 - 20:00
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Sławomir Borymski, Joanna Łusińska, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak,
Sala A-213 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Sławomir Borymski, Joanna Łusińska, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak
10:00
Laboratorium, grupa 4
każdy piątek, 10:00 - 20:00
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Sławomir Borymski, Joanna Łusińska, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak,
Sala B-112 (LAB. MIKROB.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Sławomir Borymski, Joanna Łusińska, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak
10:00
Laboratorium, grupa 4
każdy piątek, 10:00 - 20:00
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Sławomir Borymski, Joanna Łusińska, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak,
Sala sale KACR, budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Sławomir Borymski, Joanna Łusińska, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak
10:00
Laboratorium, grupa 4
każdy piątek, 10:00 - 20:00
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Sławomir Borymski, Joanna Łusińska, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak,
Sala sale KB, budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Sławomir Borymski, Joanna Łusińska, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak
10:00
Laboratorium, grupa 3
każdy piątek, 10:00 - 20:00
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Sławomir Borymski, Joanna Łusińska, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak,
Sala A-213 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Sławomir Borymski, Joanna Łusińska, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak
10:00
Laboratorium, grupa 3
każdy piątek, 10:00 - 20:00
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Sławomir Borymski, Joanna Łusińska, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak,
Sala B-112 (LAB. MIKROB.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Sławomir Borymski, Joanna Łusińska, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak
10:00
Laboratorium, grupa 3
każdy piątek, 10:00 - 20:00
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Sławomir Borymski, Joanna Łusińska, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak,
Sala sale KACR, budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Sławomir Borymski, Joanna Łusińska, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak
10:00
Laboratorium, grupa 3
każdy piątek, 10:00 - 20:00
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Sławomir Borymski, Joanna Łusińska, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak,
Sala sale KB, budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Joanna Łusińska, Anna Markowicz, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak
10:00
Laboratorium, grupa 2
każdy piątek, 10:00 - 20:00
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Joanna Łusińska, Anna Markowicz, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak,
Sala sale KACR, budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Joanna Łusińska, Anna Markowicz, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak
10:00
Laboratorium, grupa 2
każdy piątek, 10:00 - 20:00
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Joanna Łusińska, Anna Markowicz, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak,
Sala sale KB, budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Joanna Łusińska, Anna Markowicz, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak
10:00
Laboratorium, grupa 2
każdy piątek, 10:00 - 20:00
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Joanna Łusińska, Anna Markowicz, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak,
Sala B-112 (LAB. MIKROB.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Joanna Łusińska, Anna Markowicz, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak
10:00
Laboratorium, grupa 2
każdy piątek, 10:00 - 20:00
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Joanna Łusińska, Anna Markowicz, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak,
Sala A-213 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Joanna Łusińska, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak, Małgorzata Pawlik
10:00
Laboratorium, grupa 1
każdy piątek, 10:00 - 20:00
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Joanna Łusińska, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak, Małgorzata Pawlik,
Sala sale KACR, budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Joanna Łusińska, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak, Małgorzata Pawlik
10:00
Laboratorium, grupa 1
każdy piątek, 10:00 - 20:00
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Joanna Łusińska, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak, Małgorzata Pawlik,
Sala A-213 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Joanna Łusińska, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak, Małgorzata Pawlik
10:00
Laboratorium, grupa 1
każdy piątek, 10:00 - 20:00
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Joanna Łusińska, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak, Małgorzata Pawlik,
Sala B-112 (LAB. MIKROB.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Joanna Łusińska, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak, Małgorzata Pawlik
10:00
Laboratorium, grupa 1
każdy piątek, 10:00 - 20:00
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Joanna Łusińska, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak, Małgorzata Pawlik,
Sala sale KB, budynek nr KT-05
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Jagiellońska 28)