Plan zajęć przedmiotu Biotechnologia dla biologów [01-BI-S1-BDB05] semestr zimowy 2019/2020
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Alexander Betekhtin, Anna Markowicz, Agnieszka Nowak, Barbara Wójcikowska
11:30
Wykład, grupa 1
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Czwartek
Piątek
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Sławomir Borymski, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak
8:30
Laboratorium, grupa 2
każdy piątek, 8:30 - 13:00
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Sławomir Borymski, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak,
Sala B-112 (LAB. MIKROB.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Sławomir Borymski, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak
8:30
Laboratorium, grupa 2
każdy piątek, 8:30 - 13:00
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Sławomir Borymski, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak,
Sala A-213 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Sławomir Borymski, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak
8:30
Laboratorium, grupa 2
każdy piątek, 8:30 - 13:00
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Sławomir Borymski, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak,
Sala sale KACR, budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Sławomir Borymski, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak
8:30
Laboratorium, grupa 2
każdy piątek, 8:30 - 13:00
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Sławomir Borymski, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak,
Sala sale KB, budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Anna Markowicz, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak
8:30
Laboratorium, grupa 1
każdy piątek, 8:30 - 13:00
Sala B-112 (LAB. MIKROB.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Anna Markowicz, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak
8:30
Laboratorium, grupa 1
każdy piątek, 8:30 - 13:00
Sala A-213 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Anna Markowicz, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak
8:30
Laboratorium, grupa 1
każdy piątek, 8:30 - 13:00
Sala sale KACR, budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Anna Markowicz, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak
8:30
Laboratorium, grupa 1
każdy piątek, 8:30 - 13:00
Sala sale KB, budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Sławomir Borymski, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak
13:45
Laboratorium, grupa 3
każdy piątek, 13:45 - 16:15
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Sławomir Borymski, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak,
Sala A-213 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Sławomir Borymski, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak
13:45
Laboratorium, grupa 3
każdy piątek, 13:45 - 16:15
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Sławomir Borymski, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak,
Sala B-112 (LAB. MIKROB.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Sławomir Borymski, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak
13:45
Laboratorium, grupa 3
każdy piątek, 13:45 - 16:15
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Sławomir Borymski, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak,
Sala sale KACR, budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Sławomir Borymski, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak
13:45
Laboratorium, grupa 3
każdy piątek, 13:45 - 16:15
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Sławomir Borymski, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak,
Sala sale KB, budynek nr KT-05
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Jagiellońska 28)