Plan zajęć przedmiotu Biotechnologia dla biologów [01-BI-S1-BDB05] semestr zimowy 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Alexander Betekhtin, Anna Markowicz, Agnieszka Nowak, Barbara Wójcikowska
17:15
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 17:15 - 18:45
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Natalia Borowska-Żuchowska, Sławomir Borymski, Serhii Mykhailyk, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak, Artur Piński
8:00
Laboratorium, grupa 2
każdy piątek, 8:00 - 12:30
Natalia Borowska-Żuchowska, Sławomir Borymski, Serhii Mykhailyk, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak, Artur Piński,
Sala C-154 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Natalia Borowska-Żuchowska, Sławomir Borymski, Serhii Mykhailyk, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak, Artur Piński
8:00
Laboratorium, grupa 2
każdy piątek, 8:00 - 12:30
Natalia Borowska-Żuchowska, Sławomir Borymski, Serhii Mykhailyk, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak, Artur Piński,
Sala A-41 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Natalia Borowska-Żuchowska, Sławomir Borymski, Serhii Mykhailyk, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak, Artur Piński
jednokrotnie
Natalia Borowska-Żuchowska, Sławomir Borymski, Serhii Mykhailyk, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak, Artur Piński,
Sala A-213 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Natalia Borowska-Żuchowska, Sławomir Borymski, Serhii Mykhailyk, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak, Artur Piński
jednokrotnie
Natalia Borowska-Żuchowska, Sławomir Borymski, Serhii Mykhailyk, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak, Artur Piński,
Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Natalia Borowska-Żuchowska, Sławomir Borymski, Serhii Mykhailyk, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak, Artur Piński
8:00
Laboratorium, grupa 2
każdy piątek, 8:00 - 12:30
Natalia Borowska-Żuchowska, Sławomir Borymski, Serhii Mykhailyk, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak, Artur Piński,
Sala A-118 (LAB. BIOCH.), budynek nr KT-05
Natalia Borowska-Żuchowska, Sławomir Borymski, Serhii Mykhailyk, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak, Artur Piński
8:00
Laboratorium, grupa 1
każdy piątek, 8:00 - 12:30
Natalia Borowska-Żuchowska, Sławomir Borymski, Serhii Mykhailyk, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak, Artur Piński,
Sala A-118 (LAB. BIOCH.), budynek nr KT-05
Natalia Borowska-Żuchowska, Sławomir Borymski, Serhii Mykhailyk, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak, Artur Piński
8:00
Laboratorium, grupa 1
każdy piątek, 8:00 - 12:30
Natalia Borowska-Żuchowska, Sławomir Borymski, Serhii Mykhailyk, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak, Artur Piński,
Sala A-41 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Natalia Borowska-Żuchowska, Sławomir Borymski, Serhii Mykhailyk, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak, Artur Piński
8:00
Laboratorium, grupa 1
każdy piątek, 8:00 - 12:30
Natalia Borowska-Żuchowska, Sławomir Borymski, Serhii Mykhailyk, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak, Artur Piński,
Sala C-154 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Natalia Borowska-Żuchowska, Sławomir Borymski, Serhii Mykhailyk, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak, Artur Piński
jednokrotnie
Natalia Borowska-Żuchowska, Sławomir Borymski, Serhii Mykhailyk, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak, Artur Piński,
Sala A-213 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Natalia Borowska-Żuchowska, Sławomir Borymski, Serhii Mykhailyk, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak, Artur Piński
jednokrotnie
Natalia Borowska-Żuchowska, Sławomir Borymski, Serhii Mykhailyk, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak, Artur Piński,
Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Natalia Borowska-Żuchowska, Serhii Mykhailyk, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak, Artur Piński, Tomasz Płociniczak
jednokrotnie
Natalia Borowska-Żuchowska, Serhii Mykhailyk, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak, Artur Piński, Tomasz Płociniczak,
Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Natalia Borowska-Żuchowska, Serhii Mykhailyk, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak, Artur Piński, Tomasz Płociniczak
jednokrotnie
Natalia Borowska-Żuchowska, Serhii Mykhailyk, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak, Artur Piński, Tomasz Płociniczak,
Sala A-213 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Natalia Borowska-Żuchowska, Serhii Mykhailyk, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak, Artur Piński, Tomasz Płociniczak
12:30
Laboratorium, grupa 3
każdy piątek, 12:30 - 17:00
Natalia Borowska-Żuchowska, Serhii Mykhailyk, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak, Artur Piński, Tomasz Płociniczak,
Sala A-118 (LAB. BIOCH.), budynek nr KT-05
Natalia Borowska-Żuchowska, Serhii Mykhailyk, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak, Artur Piński, Tomasz Płociniczak
12:30
Laboratorium, grupa 3
każdy piątek, 12:30 - 17:00
Natalia Borowska-Żuchowska, Serhii Mykhailyk, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak, Artur Piński, Tomasz Płociniczak,
Sala A-41 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Natalia Borowska-Żuchowska, Serhii Mykhailyk, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak, Artur Piński, Tomasz Płociniczak
12:30
Laboratorium, grupa 3
każdy piątek, 12:30 - 17:00
Natalia Borowska-Żuchowska, Serhii Mykhailyk, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak, Artur Piński, Tomasz Płociniczak,
Sala C-154 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: