Uniwersytet Ślaski w Katowicach - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Biologia komórki [01-BI-S1-BK02] semestr letni 2017/2018

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Natalia Borowska-Żuchowska, Izabela Dobrowolska, Kamila Godel-Jędrychowska, Ewa Kurczyńska, Joanna Łusińska, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Izabela Potocka, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek
10:00 Laboratorium, grupa 5 każda środa, 10:00 - 13:00 Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Natalia Borowska-Żuchowska, Izabela Dobrowolska, Kamila Godel-Jędrychowska, Ewa Kurczyńska, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Izabela Potocka, Katarzyna Sala-Cholewa, Aleksandra Skalska, Justyna Wróbel-Marek
13:30 Laboratorium, grupa 4 każda środa, 13:30 - 16:30 Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Izabela Dobrowolska, Kamila Godel-Jędrychowska, Karolina Hus, Ewa Kurczyńska, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Izabela Potocka, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek
13:30 Laboratorium, grupa 3 każda środa, 13:30 - 16:30 Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Izabela Dobrowolska, Kamila Godel-Jędrychowska, Karolina Hus, Ewa Kurczyńska, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Izabela Potocka, Katarzyna Sala-Cholewa, Aleksandra Skalska, Justyna Wróbel-Marek
17:00 Laboratorium, grupa 2 każda środa, 17:00 - 20:00 Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Izabela Dobrowolska, Kamila Godel-Jędrychowska, Karolina Hus, Ewa Kurczyńska, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Izabela Potocka, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek
17:00 Laboratorium, grupa 1 każda środa, 17:00 - 20:00 Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05

Czwartek

Kamila Godel-Jędrychowska, Robert Hasterok, Ewa Kurczyńska, Anna Milewska-Hendel
10:00 Konwersatorium, grupa 2 każdy czwartek, 10:00 - 12:00 Sala B-110, budynek nr KT-05
Kamila Godel-Jędrychowska, Robert Hasterok, Ewa Kurczyńska, Anna Milewska-Hendel
12:30 Konwersatorium, grupa 3 każdy czwartek, 12:30 - 14:30 Sala B-110, budynek nr KT-05
Kamila Godel-Jędrychowska, Robert Hasterok, Ewa Kurczyńska, Anna Milewska-Hendel
15:00 Konwersatorium, grupa 1 każdy czwartek, 15:00 - 17:00 Sala B-110, budynek nr KT-05

Piątek

Robert Hasterok, Ewa Kurczyńska
raz na dwa tygodnie - nieparzyste8:00 Wykład, grupa 1 co drugi piątek (nieparzyste), 8:00 - 10:00 Sala 126 (AULA), budynek nr KT-12

Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0-2 (2024-02-19)