Plan zajęć przedmiotu Biologia komórki [01-BI-S1-BK02] semestr letni 2017/2018
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Natalia Borowska-Żuchowska, Izabela Dobrowolska, Kamila Godel-Jędrychowska, Ewa Kurczyńska, Joanna Łusińska, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Izabela Potocka, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek
10:00
Laboratorium, grupa 5
każda środa, 10:00 - 13:00
Natalia Borowska-Żuchowska, Izabela Dobrowolska, Kamila Godel-Jędrychowska, Ewa Kurczyńska, Joanna Łusińska, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Izabela Potocka, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek,
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Natalia Borowska-Żuchowska, Izabela Dobrowolska, Kamila Godel-Jędrychowska, Ewa Kurczyńska, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Izabela Potocka, Katarzyna Sala-Cholewa, Aleksandra Skalska, Justyna Wróbel-Marek
13:30
Laboratorium, grupa 4
każda środa, 13:30 - 16:30
Natalia Borowska-Żuchowska, Izabela Dobrowolska, Kamila Godel-Jędrychowska, Ewa Kurczyńska, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Izabela Potocka, Katarzyna Sala-Cholewa, Aleksandra Skalska, Justyna Wróbel-Marek,
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Izabela Dobrowolska, Kamila Godel-Jędrychowska, Karolina Hus, Ewa Kurczyńska, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Izabela Potocka, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek
13:30
Laboratorium, grupa 3
każda środa, 13:30 - 16:30
Alexander Betekhtin, Izabela Dobrowolska, Kamila Godel-Jędrychowska, Karolina Hus, Ewa Kurczyńska, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Izabela Potocka, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek,
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Izabela Dobrowolska, Kamila Godel-Jędrychowska, Karolina Hus, Ewa Kurczyńska, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Izabela Potocka, Katarzyna Sala-Cholewa, Aleksandra Skalska, Justyna Wróbel-Marek
17:00
Laboratorium, grupa 2
każda środa, 17:00 - 20:00
Alexander Betekhtin, Izabela Dobrowolska, Kamila Godel-Jędrychowska, Karolina Hus, Ewa Kurczyńska, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Izabela Potocka, Katarzyna Sala-Cholewa, Aleksandra Skalska, Justyna Wróbel-Marek,
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Izabela Dobrowolska, Kamila Godel-Jędrychowska, Karolina Hus, Ewa Kurczyńska, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Izabela Potocka, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek
17:00
Laboratorium, grupa 1
każda środa, 17:00 - 20:00
Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Izabela Dobrowolska, Kamila Godel-Jędrychowska, Karolina Hus, Ewa Kurczyńska, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Izabela Potocka, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek,
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Czwartek
Kamila Godel-Jędrychowska, Robert Hasterok, Ewa Kurczyńska, Anna Milewska-Hendel
10:00
Konwersatorium, grupa 2
każdy czwartek, 10:00 - 12:00
Sala B-110, budynek nr KT-05
Kamila Godel-Jędrychowska, Robert Hasterok, Ewa Kurczyńska, Anna Milewska-Hendel
12:30
Konwersatorium, grupa 3
każdy czwartek, 12:30 - 14:30
Sala B-110, budynek nr KT-05
Kamila Godel-Jędrychowska, Robert Hasterok, Ewa Kurczyńska, Anna Milewska-Hendel
15:00
Konwersatorium, grupa 1
każdy czwartek, 15:00 - 17:00
Sala B-110, budynek nr KT-05
Piątek
Robert Hasterok, Ewa Kurczyńska
raz na dwa tygodnie - nieparzysteZajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: