Plan zajęć przedmiotu Botanika ogólna [01-BI-S1-BOT01] semestr zimowy 2017/2018
Ustawienia planu
Poniedziałek
Bożena Kolano, Dorota Kwiatkowska
raz na dwa tygodnie - nieparzysteWtorek
Dorota Borowska-Wykręt, Agnieszka Brąszewska, Joanna Elsner, Magdalena Senderowicz
17:00
Laboratorium, grupa 9
każdy wtorek, 17:00 - 19:15
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Środa
Dorota Borowska-Wykręt, Joanna Elsner, Joanna Jaśkowiak, Arita Kuś, Magdalena Senderowicz, Nikolina Skowrońska
10:00
Laboratorium, grupa 8
każda środa, 10:00 - 12:15
Dorota Borowska-Wykręt, Joanna Elsner, Joanna Jaśkowiak, Arita Kuś, Magdalena Senderowicz, Nikolina Skowrońska,
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agnieszka Brąszewska, Joanna Elsner, Joanna Jaśkowiak, Nikolina Skowrońska
10:00
Laboratorium, grupa 7
każda środa, 10:00 - 12:15
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Joanna Elsner, Bożena Kolano, Nikolina Skowrońska
12:30
Laboratorium, grupa 2
każda środa, 12:30 - 14:45
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Joanna Elsner, Bożena Kolano, Magdalena Senderowicz, Nikolina Skowrońska
12:30
Laboratorium, grupa 1
każda środa, 12:30 - 14:45
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Natalia Borowska-Żuchowska, Joanna Elsner
15:00
Laboratorium, grupa 6
każda środa, 15:00 - 17:15
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Joanna Elsner, Arita Kuś, Jolanta Kwaśniewska
15:00
Laboratorium, grupa 5
każda środa, 15:00 - 17:15
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Natalia Borowska-Żuchowska, Joanna Elsner, Bożena Kolano, Jolanta Kwaśniewska, Magdalena Senderowicz
17:30
Laboratorium, grupa 4
każda środa, 17:30 - 19:45
Dorota Borowska-Wykręt, Natalia Borowska-Żuchowska, Joanna Elsner, Bożena Kolano, Jolanta Kwaśniewska, Magdalena Senderowicz,
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Joanna Elsner, Bożena Kolano
17:30
Laboratorium, grupa 3
każda środa, 17:30 - 19:45
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Czwartek
Piątek
Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Bożena Kolano, Jolanta Kwaśniewska, Dorota Kwiatkowska
12:00
Konwersatorium, grupa 2
każdy piątek, 12:00 - 13:30
Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Bożena Kolano, Jolanta Kwaśniewska, Dorota Kwiatkowska,
Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Bożena Kolano, Jolanta Kwaśniewska, Dorota Kwiatkowska
13:45
Konwersatorium, grupa 3
każdy piątek, 13:45 - 15:15
Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Bożena Kolano, Jolanta Kwaśniewska, Dorota Kwiatkowska,
Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Bożena Kolano, Jolanta Kwaśniewska, Dorota Kwiatkowska
15:30
Konwersatorium, grupa 1
każdy piątek, 15:30 - 17:00
Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Bożena Kolano, Jolanta Kwaśniewska, Dorota Kwiatkowska,
Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Bożena Kolano, Jolanta Kwaśniewska, Dorota Kwiatkowska
17:15
Konwersatorium, grupa 4
każdy piątek, 17:15 - 18:45
Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Bożena Kolano, Jolanta Kwaśniewska, Dorota Kwiatkowska,
Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: