Uniwersytet Ślaski w Katowicach - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Biologia rozwoju roślin i zwierząt 01-BI-S1-BRRZ06
Plan zajęć - semestr letni 2018/2019


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
8:15, gr.2
Laboratorium (sale KHEZ bud.KT-12), Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Joanna Elsner, Natalia Jarosz, Joanna Jaśkowiak, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Aleksandra Skalska, Nikolina Skowrońska, Joanna Skrzydeł, Piotr Świątek, Anna Urbisz
8:15, gr.2
Laboratorium (s.B-17 bud.KT-05), Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Joanna Elsner, Natalia Jarosz, Joanna Jaśkowiak, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Aleksandra Skalska, Nikolina Skowrońska, Joanna Skrzydeł, Piotr Świątek, Anna Urbisz
8:15, gr.1
Laboratorium (s.B-17 bud.KT-05), Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Joanna Elsner, Joanna Jaśkowiak, Karol Małota, Maja Orzechowska, Anna Ostróżka, Aleksandra Skalska, Nikolina Skowrońska, Joanna Skrzydeł
8:15, gr.1
Laboratorium (sale KHEZ bud.KT-12), Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Joanna Elsner, Joanna Jaśkowiak, Karol Małota, Maja Orzechowska, Anna Ostróżka, Aleksandra Skalska, Nikolina Skowrońska, Joanna Skrzydeł
9:00
10:00
11:00
12:00
13:0013:00, gr.1
Wykład (s.Aula bud.KT-12), Agata Burian, Jagna Karcz, Maja Orzechowska, Weronika Rupik, Piotr Świątek
13:00, gr.1
Wykład (s.Aula (B-100) bud.KT-05), Agata Burian, Jagna Karcz, Maja Orzechowska, Weronika Rupik, Piotr Świątek
14:00
15:00
15:15, gr.4
Laboratorium (sale KHEZ bud.KT-12), Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Joanna Elsner, Joanna Jaśkowiak, Jagna Karcz, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Aleksandra Skalska, Nikolina Skowrońska, Joanna Skrzydeł, Anna Urbisz
15:15, gr.4
Laboratorium (s.B-17 bud.KT-05), Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Joanna Elsner, Joanna Jaśkowiak, Jagna Karcz, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Aleksandra Skalska, Nikolina Skowrońska, Joanna Skrzydeł, Anna Urbisz
15:15, gr.3
Laboratorium (s.B-17 bud.KT-05), Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Joanna Elsner, Joanna Jaśkowiak, Jagna Karcz, Karol Małota, Maja Orzechowska, Anna Ostróżka, Ewa Robaszkiewicz, Aleksandra Skalska, Nikolina Skowrońska, Joanna Skrzydeł
15:15, gr.3
Laboratorium (sale KHEZ bud.KT-12), Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Joanna Elsner, Joanna Jaśkowiak, Jagna Karcz, Karol Małota, Maja Orzechowska, Anna Ostróżka, Ewa Robaszkiewicz, Aleksandra Skalska, Nikolina Skowrońska, Joanna Skrzydeł
16:00
17:00
18:00
19:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: