Uniwersytet Ślaski w Katowicach - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Biologia rozwoju roślin i zwierząt [01-BI-S1-BRRZ06] semestr letni 2018/2019

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Joanna Elsner, Natalia Jarosz, Joanna Jaśkowiak, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Aleksandra Skalska, Nikolina Skowrońska, Joanna Skrzydeł, Piotr Świątek, Anna Urbisz
8:15 Laboratorium, grupa 2 każdy czwartek, 8:15 - 12:30 Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Joanna Elsner, Natalia Jarosz, Joanna Jaśkowiak, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Aleksandra Skalska, Nikolina Skowrońska, Joanna Skrzydeł, Piotr Świątek, Anna Urbisz
8:15 Laboratorium, grupa 2 każdy czwartek, 8:15 - 12:30 Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Joanna Elsner, Joanna Jaśkowiak, Karol Małota, Maja Orzechowska, Anna Ostróżka, Aleksandra Skalska, Nikolina Skowrońska, Joanna Skrzydeł
8:15 Laboratorium, grupa 1 każdy czwartek, 8:15 - 12:30 Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Joanna Elsner, Joanna Jaśkowiak, Karol Małota, Maja Orzechowska, Anna Ostróżka, Aleksandra Skalska, Nikolina Skowrońska, Joanna Skrzydeł
8:15 Laboratorium, grupa 1 każdy czwartek, 8:15 - 12:30 Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Agata Burian, Jagna Karcz, Maja Orzechowska, Weronika Rupik, Piotr Świątek
13:00 Wykład, grupa 1 każdy czwartek, 13:00 - 15:00 Sala B-100 (AULA), budynek nr KT-05
Agata Burian, Jagna Karcz, Maja Orzechowska, Weronika Rupik, Piotr Świątek
13:00 Wykład, grupa 1 każdy czwartek, 13:00 - 15:00 Sala 126 (AULA), budynek nr KT-12
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Joanna Elsner, Joanna Jaśkowiak, Jagna Karcz, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Aleksandra Skalska, Nikolina Skowrońska, Joanna Skrzydeł, Anna Urbisz
15:15 Laboratorium, grupa 4 każdy czwartek, 15:15 - 19:45 Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Joanna Elsner, Joanna Jaśkowiak, Jagna Karcz, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Aleksandra Skalska, Nikolina Skowrońska, Joanna Skrzydeł, Anna Urbisz
15:15 Laboratorium, grupa 4 każdy czwartek, 15:15 - 19:45 Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Joanna Elsner, Joanna Jaśkowiak, Jagna Karcz, Karol Małota, Maja Orzechowska, Anna Ostróżka, Ewa Robaszkiewicz, Aleksandra Skalska, Nikolina Skowrońska, Joanna Skrzydeł
15:15 Laboratorium, grupa 3 każdy czwartek, 15:15 - 19:45 Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Joanna Elsner, Joanna Jaśkowiak, Jagna Karcz, Karol Małota, Maja Orzechowska, Anna Ostróżka, Ewa Robaszkiewicz, Aleksandra Skalska, Nikolina Skowrońska, Joanna Skrzydeł
15:15 Laboratorium, grupa 3 każdy czwartek, 15:15 - 19:45 Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05

Piątek

kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.0.0-5 (2023-11-21)