Uniwersytet Ślaski w Katowicach - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Biologia rozwoju roślin i zwierząt [01-BI-S1-BRRZ06] semestr letni 2019/2020

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Joanna Elsner, Łukasz Gajda, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Aleksandra Skalska, Joanna Skrzydeł, Anna Urbisz
8:00 Laboratorium, grupa 2 każdy czwartek, 8:00 - 12:45 Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Joanna Elsner, Łukasz Gajda, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Aleksandra Skalska, Joanna Skrzydeł, Anna Urbisz
8:00 Laboratorium, grupa 2 każdy czwartek, 8:00 - 12:45 Sala 011/012 (SALA CW.), budynek nr KT-12
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Joanna Elsner, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Aleksandra Skalska, Joanna Skrzydeł, Anna Urbisz
8:00 Laboratorium, grupa 1 każdy czwartek, 8:00 - 12:45 Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Joanna Elsner, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Aleksandra Skalska, Joanna Skrzydeł, Anna Urbisz
8:00 Laboratorium, grupa 1 każdy czwartek, 8:00 - 12:45 Sala 011/012 (SALA CW.), budynek nr KT-12
Agata Burian, Maja Orzechowska, Weronika Rupik, Piotr Świątek
13:45 Wykład, grupa 1 każdy czwartek, 13:45 - 15:15 Sala 126 (AULA), budynek nr KT-12
Agata Burian, Maja Orzechowska, Weronika Rupik, Piotr Świątek
13:45 Wykład, grupa 1 każdy czwartek, 13:45 - 15:15 Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Joanna Elsner, Karol Małota, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Aleksandra Skalska, Joanna Skrzydeł
15:30 Laboratorium, grupa 3 każdy czwartek, 15:30 - 20:30 Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Joanna Elsner, Karol Małota, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Aleksandra Skalska, Joanna Skrzydeł
15:30 Laboratorium, grupa 3 każdy czwartek, 15:30 - 20:30 Sala 011/012 (SALA CW.), budynek nr KT-12

Piątek

kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0-2 (2024-02-19)