Plan zajęć przedmiotu Biologia rozwoju roślin i zwierząt [01-BI-S1-BRRZ06] semestr letni 2019/2020
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Joanna Elsner, Łukasz Gajda, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Aleksandra Skalska, Joanna Skrzydeł, Anna Urbisz
8:00
Laboratorium, grupa 2
każdy czwartek, 8:00 - 12:45
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Joanna Elsner, Łukasz Gajda, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Aleksandra Skalska, Joanna Skrzydeł, Anna Urbisz,
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Joanna Elsner, Łukasz Gajda, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Aleksandra Skalska, Joanna Skrzydeł, Anna Urbisz
8:00
Laboratorium, grupa 2
każdy czwartek, 8:00 - 12:45
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Joanna Elsner, Łukasz Gajda, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Aleksandra Skalska, Joanna Skrzydeł, Anna Urbisz,
Sala 011/012 (SALA CW.), budynek nr KT-12
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Joanna Elsner, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Aleksandra Skalska, Joanna Skrzydeł, Anna Urbisz
8:00
Laboratorium, grupa 1
każdy czwartek, 8:00 - 12:45
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Joanna Elsner, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Aleksandra Skalska, Joanna Skrzydeł, Anna Urbisz,
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Joanna Elsner, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Aleksandra Skalska, Joanna Skrzydeł, Anna Urbisz
8:00
Laboratorium, grupa 1
każdy czwartek, 8:00 - 12:45
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Joanna Elsner, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Aleksandra Skalska, Joanna Skrzydeł, Anna Urbisz,
Sala 011/012 (SALA CW.), budynek nr KT-12
Agata Burian, Maja Orzechowska, Weronika Rupik, Piotr Świątek
13:45
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 13:45 - 15:15
Sala 126 (AULA), budynek nr KT-12
Agata Burian, Maja Orzechowska, Weronika Rupik, Piotr Świątek
13:45
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 13:45 - 15:15
Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Joanna Elsner, Karol Małota, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Aleksandra Skalska, Joanna Skrzydeł
15:30
Laboratorium, grupa 3
każdy czwartek, 15:30 - 20:30
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Joanna Elsner, Karol Małota, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Aleksandra Skalska, Joanna Skrzydeł,
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Joanna Elsner, Karol Małota, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Aleksandra Skalska, Joanna Skrzydeł
15:30
Laboratorium, grupa 3
każdy czwartek, 15:30 - 20:30
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Joanna Elsner, Karol Małota, Maja Orzechowska, Ewa Robaszkiewicz, Aleksandra Skalska, Joanna Skrzydeł,
Sala 011/012 (SALA CW.), budynek nr KT-12
Piątek
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: