Plan zajęć przedmiotu Pracownia licencjacka II [01-BI-S1-PLII06] semestr letni 2020/2021
- semestr letni 2020/2021
- semestr zimowy 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Zbigniew Wilczek
13:45
Laboratorium, grupa 22
każdy wtorek, 13:45 - 17:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Małgorzata Rudnicka
13:45
Laboratorium, grupa 21
każdy wtorek, 13:45 - 17:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Zofia Piotrowska-Seget
13:45
Laboratorium, grupa 20
każdy wtorek, 13:45 - 17:00
Sala 011/012 (SALA CW.), budynek nr KT-12
Maria Augustyniak
13:45
Laboratorium, grupa 19
każdy wtorek, 13:45 - 17:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Tomasz Płociniczak
13:45
Laboratorium, grupa 18
każdy wtorek, 13:45 - 17:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Teresa Nowak, Alina Urbisz
13:45
Laboratorium, grupa 17
każdy wtorek, 13:45 - 17:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Renata Kurtyka
13:45
Laboratorium, grupa 16
każdy wtorek, 13:45 - 17:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Piotr Siupka
13:45
Laboratorium, grupa 15
każdy wtorek, 13:45 - 17:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Monika Tarnawska
13:45
Laboratorium, grupa 14
każdy wtorek, 13:45 - 17:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Monika Jędrzejczyk-Korycińska
13:45
Laboratorium, grupa 13
każdy wtorek, 13:45 - 17:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Marta Dziewięcka
13:45
Laboratorium, grupa 12
każdy wtorek, 13:45 - 17:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Magdalena Pacwa-Płociniczak
13:45
Laboratorium, grupa 11
każdy wtorek, 13:45 - 17:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Krzysztof Sitko
13:45
Laboratorium, grupa 10
każdy wtorek, 13:45 - 17:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Joanna Kohyt
13:45
Laboratorium, grupa 9
każdy wtorek, 13:45 - 17:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Łukasz Depa
13:45
Laboratorium, grupa 8
każdy wtorek, 13:45 - 17:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Dominik Chłond
13:45
Laboratorium, grupa 7
każdy wtorek, 13:45 - 17:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Aneta Spyra
13:45
Laboratorium, grupa 6
każdy wtorek, 13:45 - 17:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Aleksandra Nadgórska-Socha
13:45
Laboratorium, grupa 5
każdy wtorek, 13:45 - 17:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Alina Urbisz, Gabriela Woźniak
13:45
Laboratorium, grupa 4
każdy wtorek, 13:45 - 17:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Dorota Borowska-Wykręt
13:45
Laboratorium, grupa 2
każdy wtorek, 13:45 - 17:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Ariel Marchlewicz
13:45
Laboratorium, grupa 1
każdy wtorek, 13:45 - 17:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Środa
Czwartek
Damian Gruszka
13:45
Laboratorium, grupa 3
każdy czwartek, 13:45 - 17:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Piątek
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: