Plan zajęć przedmiotu Seminarium II [01-BI-S1-SEMII06] semestr letni 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Zofia Piotrowska-Seget
11:30
Laboratorium, grupa 20
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Mirosław Nakonieczny
11:30
Laboratorium, grupa 19
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Zofia Piotrowska-Seget
11:30
Laboratorium, grupa 18
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Teresa Nowak, Alina Urbisz
11:30
Laboratorium, grupa 17
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Eugeniusz Małkowski, Krzysztof Sitko
11:30
Laboratorium, grupa 16
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Zofia Piotrowska-Seget
11:30
Laboratorium, grupa 15
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Mirosław Nakonieczny
11:30
Laboratorium, grupa 14
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Monika Jędrzejczyk-Korycińska
11:30
Laboratorium, grupa 13
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Mirosław Nakonieczny
11:30
Laboratorium, grupa 12
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Zofia Piotrowska-Seget
11:30
Laboratorium, grupa 11
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Eugeniusz Małkowski, Krzysztof Sitko
11:30
Laboratorium, grupa 10
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Ryszard Ciepał
11:30
Laboratorium, grupa 9
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Aleksander Herczek
11:30
Laboratorium, grupa 8
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Aleksander Herczek
11:30
Laboratorium, grupa 7
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Iga Lewin
11:30
Laboratorium, grupa 6
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Ryszard Ciepał
11:30
Laboratorium, grupa 5
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Alina Urbisz, Gabriela Woźniak
11:30
Laboratorium, grupa 4
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Małgorzata Gaj
11:30
Laboratorium, grupa 3
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Dorota Kwiatkowska
11:30
Laboratorium, grupa 2
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Agnieszka Mrozik
11:30
Laboratorium, grupa 1
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Środa
Czwartek
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Zdalny