Plan zajęć przedmiotu Zajęcia terenowe z ekologii i ochrony przyrody [01-BI-S1-ZTEOP04] semestr letni 2019/2020
Ustawienia planu
Poniedziałek
Agnieszka Błońska, Klaudia Cebulska, Justyna Czaja, Michał Szlęzak, Magdalena Zarzycka
codziennieAgnieszka Błońska, Izabella Franiel, Dariusz Halabowski, Michał Szlęzak
codziennieAgnieszka Błońska, Klaudia Cebulska, Justyna Czaja, Wojciech Zarzycki
codziennieJustyna Czaja, Dariusz Halabowski, Robert Hanczaruk, Łukasz Radosz, Karolina Ryś, Zbigniew Wilczek, Magdalena Zarzycka
codziennie
Justyna Czaja, Dariusz Halabowski, Robert Hanczaruk, Łukasz Radosz, Karolina Ryś, Zbigniew Wilczek, Magdalena Zarzycka,
Sala -1, budynek nr IZ-00
Wtorek
Agnieszka Błońska, Klaudia Cebulska, Justyna Czaja, Michał Szlęzak, Magdalena Zarzycka
codziennieAgnieszka Błońska, Izabella Franiel, Dariusz Halabowski, Michał Szlęzak
codziennieAgnieszka Błońska, Klaudia Cebulska, Justyna Czaja, Wojciech Zarzycki
codziennieJustyna Czaja, Dariusz Halabowski, Robert Hanczaruk, Łukasz Radosz, Karolina Ryś, Zbigniew Wilczek, Magdalena Zarzycka
codziennie
Justyna Czaja, Dariusz Halabowski, Robert Hanczaruk, Łukasz Radosz, Karolina Ryś, Zbigniew Wilczek, Magdalena Zarzycka,
Sala -1, budynek nr IZ-00
Środa
Agnieszka Błońska, Klaudia Cebulska, Justyna Czaja, Michał Szlęzak, Magdalena Zarzycka
codziennieAgnieszka Błońska, Izabella Franiel, Dariusz Halabowski, Michał Szlęzak
codziennieAgnieszka Błońska, Klaudia Cebulska, Justyna Czaja, Wojciech Zarzycki
codziennieJustyna Czaja, Dariusz Halabowski, Robert Hanczaruk, Łukasz Radosz, Karolina Ryś, Zbigniew Wilczek, Magdalena Zarzycka
codziennie
Justyna Czaja, Dariusz Halabowski, Robert Hanczaruk, Łukasz Radosz, Karolina Ryś, Zbigniew Wilczek, Magdalena Zarzycka,
Sala -1, budynek nr IZ-00
Czwartek
Agnieszka Błońska, Klaudia Cebulska, Justyna Czaja, Michał Szlęzak, Magdalena Zarzycka
codziennieAgnieszka Błońska, Izabella Franiel, Dariusz Halabowski, Michał Szlęzak
codziennieAgnieszka Błońska, Klaudia Cebulska, Justyna Czaja, Wojciech Zarzycki
codziennieJustyna Czaja, Dariusz Halabowski, Robert Hanczaruk, Łukasz Radosz, Karolina Ryś, Zbigniew Wilczek, Magdalena Zarzycka
codziennie
Justyna Czaja, Dariusz Halabowski, Robert Hanczaruk, Łukasz Radosz, Karolina Ryś, Zbigniew Wilczek, Magdalena Zarzycka,
Sala -1, budynek nr IZ-00
Piątek
Agnieszka Błońska, Klaudia Cebulska, Justyna Czaja, Michał Szlęzak, Magdalena Zarzycka
codziennieAgnieszka Błońska, Izabella Franiel, Dariusz Halabowski, Michał Szlęzak
codziennieAgnieszka Błońska, Klaudia Cebulska, Justyna Czaja, Wojciech Zarzycki
codziennieJustyna Czaja, Dariusz Halabowski, Robert Hanczaruk, Łukasz Radosz, Karolina Ryś, Zbigniew Wilczek, Magdalena Zarzycka
codziennie
Justyna Czaja, Dariusz Halabowski, Robert Hanczaruk, Łukasz Radosz, Karolina Ryś, Zbigniew Wilczek, Magdalena Zarzycka,
Sala -1, budynek nr IZ-00
Sobota
Agnieszka Błońska, Klaudia Cebulska, Justyna Czaja, Michał Szlęzak, Magdalena Zarzycka
codziennieAgnieszka Błońska, Izabella Franiel, Dariusz Halabowski, Michał Szlęzak
codziennieAgnieszka Błońska, Klaudia Cebulska, Justyna Czaja, Wojciech Zarzycki
codziennieJustyna Czaja, Dariusz Halabowski, Robert Hanczaruk, Łukasz Radosz, Karolina Ryś, Zbigniew Wilczek, Magdalena Zarzycka
codziennie
Justyna Czaja, Dariusz Halabowski, Robert Hanczaruk, Łukasz Radosz, Karolina Ryś, Zbigniew Wilczek, Magdalena Zarzycka,
Sala -1, budynek nr IZ-00
Niedziela
Agnieszka Błońska, Klaudia Cebulska, Justyna Czaja, Michał Szlęzak, Magdalena Zarzycka
codziennieAgnieszka Błońska, Izabella Franiel, Dariusz Halabowski, Michał Szlęzak
codziennieAgnieszka Błońska, Klaudia Cebulska, Justyna Czaja, Wojciech Zarzycki
codziennieJustyna Czaja, Dariusz Halabowski, Robert Hanczaruk, Łukasz Radosz, Karolina Ryś, Zbigniew Wilczek, Magdalena Zarzycka
codziennie
Justyna Czaja, Dariusz Halabowski, Robert Hanczaruk, Łukasz Radosz, Karolina Ryś, Zbigniew Wilczek, Magdalena Zarzycka,
Sala -1, budynek nr IZ-00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek Instytucji Zewnętrznej