Plan zajęć przedmiotu Podstawy struktury Eukaryota [01-BT-S1-1BT-14] semestr zimowy 2017/2018
Ustawienia planu
Poniedziałek
Dominika Idziak-Helmcke, Joanna Łusińska, Maja Orzechowska, Piotr Świątek, Elżbieta Wolny
9:00
Laboratorium, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:00 - 13:00
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dominika Idziak-Helmcke, Joanna Łusińska, Maja Orzechowska, Piotr Świątek, Elżbieta Wolny
9:00
Laboratorium, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:00 - 13:00
Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Dominika Idziak-Helmcke, Joanna Łusińska, Karol Małota, Maja Orzechowska, Elżbieta Wolny
9:00
Laboratorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:00 - 13:00
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dominika Idziak-Helmcke, Joanna Łusińska, Karol Małota, Maja Orzechowska, Elżbieta Wolny
9:00
Laboratorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:00 - 13:00
Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Dominika Idziak-Helmcke, Maja Orzechowska, Anna Urbisz, Elżbieta Wolny
13:15
Laboratorium, grupa 6
każdy poniedziałek, 13:15 - 17:15
Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Dominika Idziak-Helmcke, Maja Orzechowska, Anna Urbisz, Elżbieta Wolny
13:15
Laboratorium, grupa 6
każdy poniedziałek, 13:15 - 17:15
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dominika Idziak-Helmcke, Karol Małota, Maja Orzechowska, Elżbieta Wolny
13:15
Laboratorium, grupa 5
każdy poniedziałek, 13:15 - 17:15
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dominika Idziak-Helmcke, Karol Małota, Maja Orzechowska, Elżbieta Wolny
13:15
Laboratorium, grupa 5
każdy poniedziałek, 13:15 - 17:15
Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Wtorek
Robert Hasterok, Weronika Rupik
12:00
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 12:00 - 14:00
Sala 126 (AULA), budynek nr KT-12
Środa
Czwartek
Dominika Idziak-Helmcke, Maja Orzechowska, Magdalena Rost-Roszkowska, Elżbieta Wolny
8:00
Laboratorium, grupa 8
każdy czwartek, 8:00 - 12:00
Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Dominika Idziak-Helmcke, Maja Orzechowska, Magdalena Rost-Roszkowska, Elżbieta Wolny
8:00
Laboratorium, grupa 8
każdy czwartek, 8:00 - 12:00
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dominika Idziak-Helmcke, Karol Małota, Maja Orzechowska, Elżbieta Wolny
8:00
Laboratorium, grupa 7
każdy czwartek, 8:00 - 12:00
Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Dominika Idziak-Helmcke, Karol Małota, Maja Orzechowska, Elżbieta Wolny
8:00
Laboratorium, grupa 7
każdy czwartek, 8:00 - 12:00
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dominika Idziak-Helmcke, Maja Orzechowska, Weronika Rupik, Elżbieta Wolny
12:15
Laboratorium, grupa 4
każdy czwartek, 12:15 - 16:15
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dominika Idziak-Helmcke, Maja Orzechowska, Weronika Rupik, Elżbieta Wolny
12:15
Laboratorium, grupa 4
każdy czwartek, 12:15 - 16:15
Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Dominika Idziak-Helmcke, Karol Małota, Maja Orzechowska, Elżbieta Wolny
12:15
Laboratorium, grupa 3
każdy czwartek, 12:15 - 16:15
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dominika Idziak-Helmcke, Karol Małota, Maja Orzechowska, Elżbieta Wolny
12:15
Laboratorium, grupa 3
każdy czwartek, 12:15 - 16:15
Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Piątek
Dominika Idziak-Helmcke, Elwira Swadźba
8:00
Konwersatorium, grupa 1
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Robert Hasterok, Elwira Swadźba
10:00
Konwersatorium, grupa 2
każdy piątek, 10:00 - 11:30
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Maja Orzechowska, Elwira Swadźba
12:00
Konwersatorium, grupa 3
każdy piątek, 12:00 - 13:30
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Elwira Swadźba, Elżbieta Wolny
14:00
Konwersatorium, grupa 4
każdy piątek, 14:00 - 15:30
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: