Uniwersytet Ślaski w Katowicach - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Podstawy struktury Eukaryota 01-BT-S1-1BT-14
Plan zajęć - semestr zimowy 2018/2019

Wybrany podział planu:    
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2018-10-29 - 2018-11-04  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.2
Konwersatorium (s.B-100 (AULA) bud.KT-05), Weronika Rupik, Robert Hasterok, Elżbieta Wolny, Maja Orzechowska, Dominika Idziak-Helmcke, Florentyna Błaszczyk
9:009:00, gr.7
Laboratorium (sale KHEZ bud.KT-12), Elżbieta Wolny, Dominika Idziak-Helmcke, Ewa Robaszkiewicz, Agnieszka Brąszewska, Karolina Hus, Joanna Łusińska, Karol Małota, Paweł Kaczmarek, Maja Orzechowska
9:00, gr.7
Laboratorium (s.B-17 (SALA CWICZ.) bud.KT-05), Dominika Idziak-Helmcke, Agnieszka Brąszewska, Maja Orzechowska, Elżbieta Wolny, Karolina Hus, Karol Małota, Paweł Kaczmarek, Joanna Łusińska, Ewa Robaszkiewicz
9:00, gr.8
Laboratorium (s.B-17 (SALA CWICZ.) bud.KT-05), Maja Orzechowska, Elżbieta Wolny, Dominika Idziak-Helmcke, Ewa Robaszkiewicz, Agnieszka Brąszewska, Karolina Hus, Joanna Łusińska, Paweł Kaczmarek
9:00, gr.8
Laboratorium (sale KHEZ bud.KT-12), Maja Orzechowska, Elżbieta Wolny, Dominika Idziak-Helmcke, Ewa Robaszkiewicz, Agnieszka Brąszewska, Karolina Hus, Joanna Łusińska, Paweł Kaczmarek
10:0010:00, gr.1
Wykład (126 (AULA) bud.KT-12), Robert Hasterok, Weronika Rupik
10:00, gr.3
Konwersatorium (s.B-100 (AULA) bud.KT-05), Weronika Rupik, Robert Hasterok, Elżbieta Wolny, Maja Orzechowska, Dominika Idziak-Helmcke, Łukasz Gajda
11:00
12:0012:00, gr.4
Konwersatorium (s.B-100 (AULA) bud.KT-05), Weronika Rupik, Robert Hasterok, Elżbieta Wolny, Maja Orzechowska, Dominika Idziak-Helmcke, Łukasz Gajda
13:00
13:15, gr.5
Laboratorium (sale KHEZ bud.KT-12), Maja Orzechowska, Elżbieta Wolny, Dominika Idziak-Helmcke, Ewa Robaszkiewicz, Agnieszka Brąszewska, Karolina Hus, Joanna Łusińska, Karol Małota, Kamil Janelt
13:15, gr.5
Laboratorium (s.B-17 (SALA CWICZ.) bud.KT-05), Dominika Idziak-Helmcke, Agnieszka Brąszewska, Maja Orzechowska, Elżbieta Wolny, Kamil Janelt, Karol Małota, Joanna Łusińska, Karolina Hus, Ewa Robaszkiewicz
13:15, gr.6
Laboratorium (s.B-17 (SALA CWICZ.) bud.KT-05), Maja Orzechowska, Elżbieta Wolny, Dominika Idziak-Helmcke, Ewa Robaszkiewicz, Agnieszka Brąszewska, Karolina Hus, Joanna Łusińska, Magdalena Rost-Roszkowska, Paweł Kaczmarek
13:15, gr.6
Laboratorium (sale KHEZ bud.KT-12), Maja Orzechowska, Elżbieta Wolny, Dominika Idziak-Helmcke, Ewa Robaszkiewicz, Agnieszka Brąszewska, Karolina Hus, Joanna Łusińska, Magdalena Rost-Roszkowska, Paweł Kaczmarek
14:0014:00, gr.1
Konwersatorium (s.B-100 (AULA) bud.KT-05), Weronika Rupik, Robert Hasterok, Elżbieta Wolny, Maja Orzechowska, Dominika Idziak-Helmcke, Florentyna Błaszczyk
14:00, gr.5
Konwersatorium (s.B-100 (AULA) bud.KT-05), Weronika Rupik, Robert Hasterok, Elżbieta Wolny, Maja Orzechowska, Dominika Idziak-Helmcke
15:00
16:00
17:00
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 6.8.1.0-2 (2023-01-24)