Plan zajęć przedmiotu Biofizyka [01-BT-S1-1BT-23] semestr zimowy 2017/2018
Ustawienia planu
Poniedziałek
Dorota Kwiatkowska, Marcin Lipowczan, Jerzy Nakielski, Joanna Szymanowska-Pułka
8:30
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:30 - 10:00
Sala B-100 (AULA), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Jerzy Karczewski, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Jerzy Nakielski, Nikolina Skowrońska, Joanna Szymanowska-Pułka, Joanna Śróbka
13:30
Laboratorium, grupa 2
każdy poniedziałek, 13:30 - 16:15
Dorota Borowska-Wykręt, Jerzy Karczewski, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Jerzy Nakielski, Nikolina Skowrońska, Joanna Szymanowska-Pułka, Joanna Śróbka,
Sala B-206 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Jerzy Karczewski, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Jerzy Nakielski, Nikolina Skowrońska, Joanna Szymanowska-Pułka, Joanna Śróbka
13:30
Laboratorium, grupa 2
każdy poniedziałek, 13:30 - 16:15
Dorota Borowska-Wykręt, Jerzy Karczewski, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Jerzy Nakielski, Nikolina Skowrońska, Joanna Szymanowska-Pułka, Joanna Śróbka,
Sala B-107 (LAB. BIOF.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Jerzy Karczewski, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Jerzy Nakielski, Nikolina Skowrońska, Joanna Szymanowska-Pułka, Joanna Śróbka
13:30
Laboratorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 13:30 - 16:15
Dorota Borowska-Wykręt, Jerzy Karczewski, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Jerzy Nakielski, Nikolina Skowrońska, Joanna Szymanowska-Pułka, Joanna Śróbka,
Sala B-206 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Jerzy Karczewski, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Jerzy Nakielski, Nikolina Skowrońska, Joanna Szymanowska-Pułka, Joanna Śróbka
13:30
Laboratorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 13:30 - 16:15
Dorota Borowska-Wykręt, Jerzy Karczewski, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Jerzy Nakielski, Nikolina Skowrońska, Joanna Szymanowska-Pułka, Joanna Śróbka,
Sala B-107 (LAB. BIOF.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Jerzy Karczewski, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Jerzy Nakielski, Nikolina Skowrońska, Joanna Szymanowska-Pułka, Joanna Śróbka
16:30
Laboratorium, grupa 4
każdy poniedziałek, 16:30 - 19:15
Dorota Borowska-Wykręt, Jerzy Karczewski, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Jerzy Nakielski, Nikolina Skowrońska, Joanna Szymanowska-Pułka, Joanna Śróbka,
Sala B-206 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Jerzy Karczewski, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Jerzy Nakielski, Nikolina Skowrońska, Joanna Szymanowska-Pułka, Joanna Śróbka
16:30
Laboratorium, grupa 4
każdy poniedziałek, 16:30 - 19:15
Dorota Borowska-Wykręt, Jerzy Karczewski, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Jerzy Nakielski, Nikolina Skowrońska, Joanna Szymanowska-Pułka, Joanna Śróbka,
Sala B-107 (LAB. BIOF.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Jerzy Karczewski, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Jerzy Nakielski, Nikolina Skowrońska, Joanna Szymanowska-Pułka, Joanna Śróbka
16:30
Laboratorium, grupa 3
każdy poniedziałek, 16:30 - 19:15
Dorota Borowska-Wykręt, Jerzy Karczewski, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Jerzy Nakielski, Nikolina Skowrońska, Joanna Szymanowska-Pułka, Joanna Śróbka,
Sala B-206 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Jerzy Karczewski, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Jerzy Nakielski, Nikolina Skowrońska, Joanna Szymanowska-Pułka, Joanna Śróbka
16:30
Laboratorium, grupa 3
każdy poniedziałek, 16:30 - 19:15
Dorota Borowska-Wykręt, Jerzy Karczewski, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Jerzy Nakielski, Nikolina Skowrońska, Joanna Szymanowska-Pułka, Joanna Śróbka,
Sala B-107 (LAB. BIOF.), budynek nr KT-05
Wtorek
Dorota Borowska-Wykręt, Jerzy Karczewski, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Jerzy Nakielski, Joanna Szymanowska-Pułka, Joanna Śróbka
17:00
Laboratorium, grupa 6
każdy wtorek, 17:00 - 19:45
Dorota Borowska-Wykręt, Jerzy Karczewski, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Jerzy Nakielski, Joanna Szymanowska-Pułka, Joanna Śróbka,
Sala B-206 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Jerzy Karczewski, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Jerzy Nakielski, Joanna Szymanowska-Pułka, Joanna Śróbka
17:00
Laboratorium, grupa 6
każdy wtorek, 17:00 - 19:45
Dorota Borowska-Wykręt, Jerzy Karczewski, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Jerzy Nakielski, Joanna Szymanowska-Pułka, Joanna Śróbka,
Sala B-107 (LAB. BIOF.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Jerzy Karczewski, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Jerzy Nakielski, Joanna Szymanowska-Pułka, Joanna Śróbka
17:00
Laboratorium, grupa 5
każdy wtorek, 17:00 - 19:45
Dorota Borowska-Wykręt, Jerzy Karczewski, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Jerzy Nakielski, Joanna Szymanowska-Pułka, Joanna Śróbka,
Sala B-206 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Jerzy Karczewski, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Jerzy Nakielski, Joanna Szymanowska-Pułka, Joanna Śróbka
17:00
Laboratorium, grupa 5
każdy wtorek, 17:00 - 19:45
Dorota Borowska-Wykręt, Jerzy Karczewski, Marcin Lipowczan, Michał Ludynia, Jerzy Nakielski, Joanna Szymanowska-Pułka, Joanna Śróbka,
Sala B-107 (LAB. BIOF.), budynek nr KT-05
Środa
Czwartek
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Jagiellońska 28)