Plan zajęć przedmiotu Genetyka molekularna [01-BT-S1-1BT-26] semestr letni 2018/2019
Ustawienia planu
Poniedziałek
Justyna Guzy-Wróbelska, Katarzyna Hupert-Kocurek, Joanna Morończyk, Miriam Szurman-Zubrzycka
11:00
Laboratorium, grupa 5
każdy poniedziałek, 11:00 - 15:00
Sala C-43 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Wtorek
Środa
Justyna Guzy-Wróbelska, Iwona Szarejko
10:00
Wykład, grupa 1
każda środa, 10:00 - 12:00
Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Czwartek
Daria Chlebek, Justyna Guzy-Wróbelska, Katarzyna Hupert-Kocurek, Mirosław Kwaśniewski, Miriam Szurman-Zubrzycka
9:30
Laboratorium, grupa 4
każdy czwartek, 9:30 - 14:00
Daria Chlebek, Justyna Guzy-Wróbelska, Katarzyna Hupert-Kocurek, Mirosław Kwaśniewski, Miriam Szurman-Zubrzycka,
Sala C-45 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Daria Chlebek, Justyna Guzy-Wróbelska, Katarzyna Hupert-Kocurek, Mirosław Kwaśniewski, Miriam Szurman-Zubrzycka
9:30
Laboratorium, grupa 4
każdy czwartek, 9:30 - 14:00
Daria Chlebek, Justyna Guzy-Wróbelska, Katarzyna Hupert-Kocurek, Mirosław Kwaśniewski, Miriam Szurman-Zubrzycka,
Sala sale KB, budynek nr KT-05
Daria Chlebek, Katarzyna Gajek, Justyna Guzy-Wróbelska, Katarzyna Hupert-Kocurek, Miriam Szurman-Zubrzycka
9:30
Laboratorium, grupa 3
każdy czwartek, 9:30 - 14:00
Daria Chlebek, Katarzyna Gajek, Justyna Guzy-Wróbelska, Katarzyna Hupert-Kocurek, Miriam Szurman-Zubrzycka,
Sala C-43 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Daria Chlebek, Katarzyna Gajek, Justyna Guzy-Wróbelska, Katarzyna Hupert-Kocurek, Miriam Szurman-Zubrzycka
9:30
Laboratorium, grupa 3
każdy czwartek, 9:30 - 14:00
Daria Chlebek, Katarzyna Gajek, Justyna Guzy-Wróbelska, Katarzyna Hupert-Kocurek, Miriam Szurman-Zubrzycka,
Sala sale KB, budynek nr KT-05
Justyna Guzy-Wróbelska, Iwona Szarejko
10:00
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 10:00 - 12:00
Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Daria Chlebek, Justyna Guzy-Wróbelska, Katarzyna Hupert-Kocurek, Joanna Morończyk, Miriam Szurman-Zubrzycka
13:45
Laboratorium, grupa 2
każdy czwartek, 13:45 - 17:30
Daria Chlebek, Justyna Guzy-Wróbelska, Katarzyna Hupert-Kocurek, Joanna Morończyk, Miriam Szurman-Zubrzycka,
Sala C-43 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Daria Chlebek, Justyna Guzy-Wróbelska, Katarzyna Hupert-Kocurek, Joanna Morończyk, Miriam Szurman-Zubrzycka
13:45
Laboratorium, grupa 2
każdy czwartek, 13:45 - 17:30
Daria Chlebek, Justyna Guzy-Wróbelska, Katarzyna Hupert-Kocurek, Joanna Morończyk, Miriam Szurman-Zubrzycka,
Sala C-45 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Daria Chlebek, Justyna Guzy-Wróbelska, Katarzyna Hupert-Kocurek, Joanna Morończyk, Miriam Szurman-Zubrzycka
13:45
Laboratorium, grupa 2
każdy czwartek, 13:45 - 17:30
Daria Chlebek, Justyna Guzy-Wróbelska, Katarzyna Hupert-Kocurek, Joanna Morończyk, Miriam Szurman-Zubrzycka,
Sala sale KB, budynek nr KT-05
Daria Chlebek, Katarzyna Gajek, Justyna Guzy-Wróbelska, Katarzyna Hupert-Kocurek, Joanna Morończyk, Miriam Szurman-Zubrzycka
13:45
Laboratorium, grupa 1
każdy czwartek, 13:45 - 17:30
Daria Chlebek, Katarzyna Gajek, Justyna Guzy-Wróbelska, Katarzyna Hupert-Kocurek, Joanna Morończyk, Miriam Szurman-Zubrzycka,
Sala C-45 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Daria Chlebek, Katarzyna Gajek, Justyna Guzy-Wróbelska, Katarzyna Hupert-Kocurek, Joanna Morończyk, Miriam Szurman-Zubrzycka
13:45
Laboratorium, grupa 1
każdy czwartek, 13:45 - 17:30
Daria Chlebek, Katarzyna Gajek, Justyna Guzy-Wróbelska, Katarzyna Hupert-Kocurek, Joanna Morończyk, Miriam Szurman-Zubrzycka,
Sala sale KB, budynek nr KT-05
Daria Chlebek, Katarzyna Gajek, Justyna Guzy-Wróbelska, Katarzyna Hupert-Kocurek, Joanna Morończyk, Miriam Szurman-Zubrzycka
13:45
Laboratorium, grupa 1
każdy czwartek, 13:45 - 17:30
Daria Chlebek, Katarzyna Gajek, Justyna Guzy-Wróbelska, Katarzyna Hupert-Kocurek, Joanna Morończyk, Miriam Szurman-Zubrzycka,
Sala C-43 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Jagiellońska 28)