Plan zajęć przedmiotu Inżynieria genetyczna [01-BT-S1-1BT-28] semestr zimowy 2017/2018
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Mirosław Kwaśniewski
10:00
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 10:00 - 12:00
Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Środa
Alexander Betekhtin, Katarzyna Gajek, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz
8:00
Laboratorium, grupa 5
każda środa, 8:00 - 20:00
Alexander Betekhtin, Katarzyna Gajek, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz,
Sala C-43 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Katarzyna Gajek, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz
8:00
Laboratorium, grupa 5
każda środa, 8:00 - 20:00
Alexander Betekhtin, Katarzyna Gajek, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz,
Sala C-45 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Katarzyna Gajek, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz
8:00
Laboratorium, grupa 5
każda środa, 8:00 - 20:00
Alexander Betekhtin, Katarzyna Gajek, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz,
Sala A-118 (LAB. BIOCH.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Katarzyna Gajek, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz
8:00
Laboratorium, grupa 5
każda środa, 8:00 - 20:00
Alexander Betekhtin, Katarzyna Gajek, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz,
Sala sale KACR, budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Anna Collin, Katarzyna Gajek, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz
8:00
Laboratorium, grupa 4
każda środa, 8:00 - 20:00
Alexander Betekhtin, Anna Collin, Katarzyna Gajek, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz,
Sala sale KACR, budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Anna Collin, Katarzyna Gajek, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz
8:00
Laboratorium, grupa 4
każda środa, 8:00 - 20:00
Alexander Betekhtin, Anna Collin, Katarzyna Gajek, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz,
Sala A-118 (LAB. BIOCH.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Anna Collin, Katarzyna Gajek, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz
8:00
Laboratorium, grupa 4
każda środa, 8:00 - 20:00
Alexander Betekhtin, Anna Collin, Katarzyna Gajek, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz,
Sala C-43 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Anna Collin, Katarzyna Gajek, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz
8:00
Laboratorium, grupa 4
każda środa, 8:00 - 20:00
Alexander Betekhtin, Anna Collin, Katarzyna Gajek, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz,
Sala C-45 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Anna Collin, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Jolanta Pająk
8:00
Laboratorium, grupa 3
każda środa, 8:00 - 20:00
Alexander Betekhtin, Anna Collin, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Jolanta Pająk,
Sala A-118 (LAB. BIOCH.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Anna Collin, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Jolanta Pająk
8:00
Laboratorium, grupa 3
każda środa, 8:00 - 20:00
Alexander Betekhtin, Anna Collin, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Jolanta Pająk,
Sala C-43 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Anna Collin, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Jolanta Pająk
8:00
Laboratorium, grupa 3
każda środa, 8:00 - 20:00
Alexander Betekhtin, Anna Collin, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Jolanta Pająk,
Sala C-45 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Anna Collin, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Jolanta Pająk
8:00
Laboratorium, grupa 3
każda środa, 8:00 - 20:00
Alexander Betekhtin, Anna Collin, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Jolanta Pająk,
Sala sale KACR, budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Anna Collin, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Katarzyna Nowak, Jolanta Pająk, Artur Piński
8:00
Laboratorium, grupa 2
każda środa, 8:00 - 20:00
Alexander Betekhtin, Anna Collin, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Katarzyna Nowak, Jolanta Pająk, Artur Piński,
Sala A-118 (LAB. BIOCH.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Anna Collin, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Katarzyna Nowak, Jolanta Pająk, Artur Piński
8:00
Laboratorium, grupa 2
każda środa, 8:00 - 20:00
Alexander Betekhtin, Anna Collin, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Katarzyna Nowak, Jolanta Pająk, Artur Piński,
Sala C-43 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Anna Collin, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Katarzyna Nowak, Jolanta Pająk, Artur Piński
8:00
Laboratorium, grupa 2
każda środa, 8:00 - 20:00
Alexander Betekhtin, Anna Collin, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Katarzyna Nowak, Jolanta Pająk, Artur Piński,
Sala C-45 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Anna Collin, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Katarzyna Nowak, Jolanta Pająk, Artur Piński
8:00
Laboratorium, grupa 2
każda środa, 8:00 - 20:00
Alexander Betekhtin, Anna Collin, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Katarzyna Nowak, Jolanta Pająk, Artur Piński,
Sala sale KACR, budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Dominika Idziak-Helmcke, Mirosław Kwaśniewski, Anna Markowicz, Jolanta Pająk, Artur Piński
8:00
Laboratorium, grupa 1
każda środa, 8:00 - 20:00
Alexander Betekhtin, Dominika Idziak-Helmcke, Mirosław Kwaśniewski, Anna Markowicz, Jolanta Pająk, Artur Piński,
Sala A-118 (LAB. BIOCH.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Dominika Idziak-Helmcke, Mirosław Kwaśniewski, Anna Markowicz, Jolanta Pająk, Artur Piński
8:00
Laboratorium, grupa 1
każda środa, 8:00 - 20:00
Alexander Betekhtin, Dominika Idziak-Helmcke, Mirosław Kwaśniewski, Anna Markowicz, Jolanta Pająk, Artur Piński,
Sala C-43 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Dominika Idziak-Helmcke, Mirosław Kwaśniewski, Anna Markowicz, Jolanta Pająk, Artur Piński
8:00
Laboratorium, grupa 1
każda środa, 8:00 - 20:00
Alexander Betekhtin, Dominika Idziak-Helmcke, Mirosław Kwaśniewski, Anna Markowicz, Jolanta Pająk, Artur Piński,
Sala C-45 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Dominika Idziak-Helmcke, Mirosław Kwaśniewski, Anna Markowicz, Jolanta Pająk, Artur Piński
8:00
Laboratorium, grupa 1
każda środa, 8:00 - 20:00
Alexander Betekhtin, Dominika Idziak-Helmcke, Mirosław Kwaśniewski, Anna Markowicz, Jolanta Pająk, Artur Piński,
Sala sale KACR, budynek nr KT-05
Czwartek
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Jagiellońska 28)