Plan zajęć przedmiotu Inżynieria genetyczna [01-BT-S1-1BT-28] semestr zimowy 2019/2020
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Katarzyna Nowak
9:45
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Środa
Alexander Betekhtin, Katarzyna Gajek, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak
8:00
Laboratorium, grupa 2
każda środa, 8:00 - 13:00
Alexander Betekhtin, Katarzyna Gajek, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak,
Sala C-43 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Katarzyna Gajek, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak
8:00
Laboratorium, grupa 2
każda środa, 8:00 - 13:00
Alexander Betekhtin, Katarzyna Gajek, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak,
Sala C-45 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Katarzyna Gajek, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak
8:00
Laboratorium, grupa 2
każda środa, 8:00 - 13:00
Alexander Betekhtin, Katarzyna Gajek, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak,
Sala A-118 (LAB. BIOCH.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Katarzyna Gajek, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak
8:00
Laboratorium, grupa 2
każda środa, 8:00 - 13:00
Alexander Betekhtin, Katarzyna Gajek, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak,
Sala sale KACR, budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Katarzyna Gajek, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak
8:00
Laboratorium, grupa 1
każda środa, 8:00 - 13:00
Alexander Betekhtin, Katarzyna Gajek, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak,
Sala C-43 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Katarzyna Gajek, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak
8:00
Laboratorium, grupa 1
każda środa, 8:00 - 13:00
Alexander Betekhtin, Katarzyna Gajek, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak,
Sala C-45 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Katarzyna Gajek, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak
8:00
Laboratorium, grupa 1
każda środa, 8:00 - 13:00
Alexander Betekhtin, Katarzyna Gajek, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak,
Sala A-118 (LAB. BIOCH.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Katarzyna Gajek, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak
8:00
Laboratorium, grupa 1
każda środa, 8:00 - 13:00
Alexander Betekhtin, Katarzyna Gajek, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak,
Sala sale KACR, budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Katarzyna Gajek, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak
13:45
Laboratorium, grupa 4
każda środa, 13:45 - 18:45
Alexander Betekhtin, Katarzyna Gajek, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak,
Sala C-43 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Katarzyna Gajek, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak
13:45
Laboratorium, grupa 4
każda środa, 13:45 - 18:45
Alexander Betekhtin, Katarzyna Gajek, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak,
Sala C-45 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Katarzyna Gajek, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak
13:45
Laboratorium, grupa 4
każda środa, 13:45 - 18:45
Alexander Betekhtin, Katarzyna Gajek, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak,
Sala A-118 (LAB. BIOCH.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Katarzyna Gajek, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak
13:45
Laboratorium, grupa 4
każda środa, 13:45 - 18:45
Alexander Betekhtin, Katarzyna Gajek, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak,
Sala sale KACR, budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Katarzyna Gajek, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak
13:45
Laboratorium, grupa 3
każda środa, 13:45 - 18:45
Alexander Betekhtin, Katarzyna Gajek, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak,
Sala A-118 (LAB. BIOCH.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Katarzyna Gajek, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak
13:45
Laboratorium, grupa 3
każda środa, 13:45 - 18:45
Alexander Betekhtin, Katarzyna Gajek, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak,
Sala sale KACR, budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Katarzyna Gajek, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak
13:45
Laboratorium, grupa 3
każda środa, 13:45 - 18:45
Alexander Betekhtin, Katarzyna Gajek, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak,
Sala C-43 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Katarzyna Gajek, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak
13:45
Laboratorium, grupa 3
każda środa, 13:45 - 18:45
Alexander Betekhtin, Katarzyna Gajek, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak,
Sala C-45 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Czwartek
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Jagiellońska 28)