Uniwersytet Ślaski w Katowicach - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Inżynieria genetyczna [01-BT-S1-1BT-28] semestr zimowy 2020/2021

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Katarzyna Nowak
13:45 Wykład, grupa 1 każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15 Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD

Wtorek

Środa

Anna Collin, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak, Artur Piński, Ewa Sybilska
8:00 Laboratorium, grupa 2 każda środa, 8:00 - 13:00 Sala A-118 (LAB. BIOCH.), budynek nr KT-05
Anna Collin, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak, Artur Piński, Ewa Sybilska
8:00 Laboratorium, grupa 2 każda środa, 8:00 - 13:00 Sala C-43 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Anna Collin, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak, Artur Piński, Ewa Sybilska
8:00 Laboratorium, grupa 2 każda środa, 8:00 - 13:00 Sala sale KACR, budynek nr KT-05
Anna Collin, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak, Artur Piński, Ewa Sybilska
8:00 Laboratorium, grupa 2 każda środa, 8:00 - 13:00 Sala A-139 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Anna Collin, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak, Artur Piński, Ewa Sybilska
8:00 Laboratorium, grupa 1 każda środa, 8:00 - 13:00 Sala A-139 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Anna Collin, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak, Artur Piński, Ewa Sybilska
8:00 Laboratorium, grupa 1 każda środa, 8:00 - 13:00 Sala A-118 (LAB. BIOCH.), budynek nr KT-05
Anna Collin, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak, Artur Piński, Ewa Sybilska
8:00 Laboratorium, grupa 1 każda środa, 8:00 - 13:00 Sala C-43 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Anna Collin, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak, Artur Piński, Ewa Sybilska
13:45 Laboratorium, grupa 4 każda środa, 13:45 - 18:45 Sala A-118 (LAB. BIOCH.), budynek nr KT-05
Anna Collin, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak, Artur Piński, Ewa Sybilska
13:45 Laboratorium, grupa 4 każda środa, 13:45 - 18:45 Sala C-43 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Anna Collin, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak, Artur Piński, Ewa Sybilska
13:45 Laboratorium, grupa 4 każda środa, 13:45 - 18:45 Sala sale KACR, budynek nr KT-05
Anna Collin, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak, Artur Piński, Ewa Sybilska
13:45 Laboratorium, grupa 4 każda środa, 13:45 - 18:45 Sala A-139 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Anna Collin, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak, Artur Piński, Ewa Sybilska
13:45 Laboratorium, grupa 3 każda środa, 13:45 - 18:45 Sala A-118 (LAB. BIOCH.), budynek nr KT-05
Anna Collin, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak, Artur Piński, Ewa Sybilska
13:45 Laboratorium, grupa 3 każda środa, 13:45 - 18:45 Sala C-43 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Anna Collin, Katarzyna Hupert-Kocurek, Dominika Idziak-Helmcke, Anna Markowicz, Joanna Morończyk, Katarzyna Nowak, Artur Piński, Ewa Sybilska
13:45 Laboratorium, grupa 3 każda środa, 13:45 - 18:45 Sala A-139 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05

Czwartek

Piątek

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0-2 (2024-02-19)