Uniwersytet Ślaski w Katowicach - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Mechanizmy rozwoju roślin i zwierząt 01-BT-S1-1BT-29.1
Plan zajęć - semestr letni 2017/2018

Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.5
Laboratorium (sale KHEZ bud.KT-12), Dorota Borowska-Wykręt, Agnieszka Brąszewska, Agata Burian, Joanna Elsner, Łukasz Gajda, Mateusz Hermyt, Maja Orzechowska, Izabela Potocka, Piotr Świątek, Anna Urbisz
8:00, gr.5
Laboratorium (s.B-17 bud.KT-05), Dorota Borowska-Wykręt, Agnieszka Brąszewska, Agata Burian, Joanna Elsner, Łukasz Gajda, Mateusz Hermyt, Maja Orzechowska, Izabela Potocka, Piotr Świątek, Anna Urbisz
9:00
10:0010:00, gr.1
Wykład (s.B-01 bud.KT-05), Dorota Kwiatkowska, Maja Orzechowska, Weronika Rupik, Piotr Świątek
11:00
12:00
12:15, gr.2
Laboratorium (sale KHEZ bud.KT-12), Dorota Borowska-Wykręt, Agnieszka Brąszewska, Agata Burian, Joanna Elsner, Maja Orzechowska, Izabela Potocka, Nikolina Skowrońska, Anna Urbisz
12:15, gr.2
Laboratorium (s.B-17 bud.KT-05), Dorota Borowska-Wykręt, Agnieszka Brąszewska, Agata Burian, Joanna Elsner, Maja Orzechowska, Izabela Potocka, Nikolina Skowrońska, Anna Urbisz
12:15, gr.1
Laboratorium (sale KHEZ bud.KT-12), Dorota Borowska-Wykręt, Agnieszka Brąszewska, Agata Burian, Joanna Elsner, Łukasz Gajda, Mateusz Hermyt, Natalia Jarosz, Maja Orzechowska, Izabela Potocka, Nikolina Skowrońska, Piotr Świątek
12:15, gr.1
Laboratorium (s.B-17 bud.KT-05), Dorota Borowska-Wykręt, Agnieszka Brąszewska, Agata Burian, Joanna Elsner, Łukasz Gajda, Mateusz Hermyt, Natalia Jarosz, Maja Orzechowska, Izabela Potocka, Nikolina Skowrońska, Piotr Świątek
13:00
14:00
15:00
16:00
16:15, gr.4
Laboratorium (sale KHEZ bud.KT-12), Dorota Borowska-Wykręt, Agnieszka Brąszewska, Agata Burian, Joanna Elsner, Maja Orzechowska, Izabela Potocka, Nikolina Skowrońska, Anna Urbisz
16:15, gr.4
Laboratorium (s.B-17 bud.KT-05), Dorota Borowska-Wykręt, Agnieszka Brąszewska, Agata Burian, Joanna Elsner, Maja Orzechowska, Izabela Potocka, Nikolina Skowrońska, Anna Urbisz
16:15, gr.3
Laboratorium (sale KHEZ bud.KT-12), Dorota Borowska-Wykręt, Agnieszka Brąszewska, Agata Burian, Joanna Elsner, Łukasz Gajda, Mateusz Hermyt, Maja Orzechowska, Izabela Potocka, Nikolina Skowrońska, Piotr Świątek
16:15, gr.3
Laboratorium (s.B-17 bud.KT-05), Dorota Borowska-Wykręt, Agnieszka Brąszewska, Agata Burian, Joanna Elsner, Łukasz Gajda, Mateusz Hermyt, Maja Orzechowska, Izabela Potocka, Nikolina Skowrońska, Piotr Świątek
17:00
18:00
19:00
20:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: