Uniwersytet Ślaski w Katowicach - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Mechanizmy rozwoju roślin i zwierząt [01-BT-S1-1BT-29.1] semestr letni 2017/2018

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Wtorek

Dorota Kwiatkowska, Maja Orzechowska, Weronika Rupik, Piotr Świątek
10:00 Wykład, grupa 1 każdy wtorek, 10:00 - 12:00 Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05

Środa

Czwartek

Dorota Borowska-Wykręt, Agnieszka Brąszewska, Agata Burian, Joanna Elsner, Łukasz Gajda, Mateusz Hermyt, Maja Orzechowska, Izabela Potocka, Piotr Świątek, Anna Urbisz
8:00 Laboratorium, grupa 5 każdy czwartek, 8:00 - 11:45 Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agnieszka Brąszewska, Agata Burian, Joanna Elsner, Łukasz Gajda, Mateusz Hermyt, Maja Orzechowska, Izabela Potocka, Piotr Świątek, Anna Urbisz
8:00 Laboratorium, grupa 5 każdy czwartek, 8:00 - 11:45 Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Dorota Borowska-Wykręt, Agnieszka Brąszewska, Agata Burian, Joanna Elsner, Maja Orzechowska, Izabela Potocka, Nikolina Skowrońska, Anna Urbisz
12:15 Laboratorium, grupa 2 każdy czwartek, 12:15 - 16:00 Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agnieszka Brąszewska, Agata Burian, Joanna Elsner, Maja Orzechowska, Izabela Potocka, Nikolina Skowrońska, Anna Urbisz
12:15 Laboratorium, grupa 2 każdy czwartek, 12:15 - 16:00 Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Dorota Borowska-Wykręt, Agnieszka Brąszewska, Agata Burian, Joanna Elsner, Łukasz Gajda, Mateusz Hermyt, Natalia Jarosz, Maja Orzechowska, Izabela Potocka, Nikolina Skowrońska, Piotr Świątek
12:15 Laboratorium, grupa 1 każdy czwartek, 12:15 - 16:00 Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agnieszka Brąszewska, Agata Burian, Joanna Elsner, Łukasz Gajda, Mateusz Hermyt, Natalia Jarosz, Maja Orzechowska, Izabela Potocka, Nikolina Skowrońska, Piotr Świątek
12:15 Laboratorium, grupa 1 każdy czwartek, 12:15 - 16:00 Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Dorota Borowska-Wykręt, Agnieszka Brąszewska, Agata Burian, Joanna Elsner, Maja Orzechowska, Izabela Potocka, Nikolina Skowrońska, Anna Urbisz
16:15 Laboratorium, grupa 4 każdy czwartek, 16:15 - 20:00 Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agnieszka Brąszewska, Agata Burian, Joanna Elsner, Maja Orzechowska, Izabela Potocka, Nikolina Skowrońska, Anna Urbisz
16:15 Laboratorium, grupa 4 każdy czwartek, 16:15 - 20:00 Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Dorota Borowska-Wykręt, Agnieszka Brąszewska, Agata Burian, Joanna Elsner, Łukasz Gajda, Mateusz Hermyt, Maja Orzechowska, Izabela Potocka, Nikolina Skowrońska, Piotr Świątek
16:15 Laboratorium, grupa 3 każdy czwartek, 16:15 - 20:00 Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agnieszka Brąszewska, Agata Burian, Joanna Elsner, Łukasz Gajda, Mateusz Hermyt, Maja Orzechowska, Izabela Potocka, Nikolina Skowrońska, Piotr Świątek
16:15 Laboratorium, grupa 3 każdy czwartek, 16:15 - 20:00 Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12

Piątek

kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0-2 (2024-02-19)