Plan zajęć przedmiotu Techniki analizy tkanek roślinnych i zwierzęcych [01-BT-S1-1BT-42] semestr letni 2017/2018
Ustawienia planu
Poniedziałek
Izabela Dobrowolska, Mateusz Hermyt, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Izabela Potocka, Justyna Wróbel-Marek
14:00
Laboratorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 14:00 - 17:45
Izabela Dobrowolska, Mateusz Hermyt, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Izabela Potocka, Justyna Wróbel-Marek,
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Izabela Dobrowolska, Mateusz Hermyt, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Izabela Potocka, Justyna Wróbel-Marek
14:00
Laboratorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 14:00 - 17:45
Izabela Dobrowolska, Mateusz Hermyt, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Izabela Potocka, Justyna Wróbel-Marek,
Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Wtorek
Środa
Ewa Kurczyńska, Magdalena Rost-Roszkowska
8:00
Wykład, grupa 1
każda środa, 8:00 - 10:00
Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Czwartek
Piątek
Izabela Dobrowolska, Natalia Jarosz, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Izabela Potocka, Justyna Wróbel-Marek
14:00
Laboratorium, grupa 3
każdy piątek, 14:00 - 17:45
Izabela Dobrowolska, Natalia Jarosz, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Izabela Potocka, Justyna Wróbel-Marek,
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Izabela Dobrowolska, Natalia Jarosz, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Izabela Potocka, Justyna Wróbel-Marek
14:00
Laboratorium, grupa 3
każdy piątek, 14:00 - 17:45
Izabela Dobrowolska, Natalia Jarosz, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Izabela Potocka, Justyna Wróbel-Marek,
Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Izabela Dobrowolska, Natalia Jarosz, Paweł Kaczmarek, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Izabela Potocka, Justyna Wróbel-Marek
14:00
Laboratorium, grupa 2
każdy piątek, 14:00 - 17:45
Izabela Dobrowolska, Natalia Jarosz, Paweł Kaczmarek, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Izabela Potocka, Justyna Wróbel-Marek,
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Izabela Dobrowolska, Natalia Jarosz, Paweł Kaczmarek, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Izabela Potocka, Justyna Wróbel-Marek
14:00
Laboratorium, grupa 2
każdy piątek, 14:00 - 17:45
Izabela Dobrowolska, Natalia Jarosz, Paweł Kaczmarek, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Izabela Potocka, Justyna Wróbel-Marek,
Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: