Plan zajęć przedmiotu Mechanizmy rozmnażania roślin użytkowych [01-BT-S1-1BT-57.1] semestr letni 2018/2019
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Justyna Guzy-Wróbelska, Dorota Kwiatkowska, Maja Orzechowska, Barbara Wójcikowska
12:00
Wykład, grupa 1
każda środa, 12:00 - 13:00
Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Joanna Elsner, Monika Gajecka, Justyna Guzy-Wróbelska, Joanna Jaśkowiak, Katarzyna Nowak, Maja Orzechowska, Nikolina Skowrońska, Joanna Skrzydeł, Barbara Wójcikowska
13:15
Laboratorium, grupa 2
każda środa, 13:15 - 14:45
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Joanna Elsner, Monika Gajecka, Justyna Guzy-Wróbelska, Joanna Jaśkowiak, Katarzyna Nowak, Maja Orzechowska, Nikolina Skowrońska, Joanna Skrzydeł, Barbara Wójcikowska,
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Joanna Elsner, Monika Gajecka, Justyna Guzy-Wróbelska, Joanna Jaśkowiak, Katarzyna Nowak, Maja Orzechowska, Nikolina Skowrońska, Joanna Skrzydeł, Barbara Wójcikowska
13:15
Laboratorium, grupa 1
każda środa, 13:15 - 14:45
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Joanna Elsner, Monika Gajecka, Justyna Guzy-Wróbelska, Joanna Jaśkowiak, Katarzyna Nowak, Maja Orzechowska, Nikolina Skowrońska, Joanna Skrzydeł, Barbara Wójcikowska,
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Joanna Elsner, Monika Gajecka, Joanna Jaśkowiak, Ewa Robaszkiewicz, Nikolina Skowrońska, Joanna Skrzydeł, Barbara Wójcikowska
15:00
Laboratorium, grupa 4
każda środa, 15:00 - 16:30
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Joanna Elsner, Monika Gajecka, Joanna Jaśkowiak, Ewa Robaszkiewicz, Nikolina Skowrońska, Joanna Skrzydeł, Barbara Wójcikowska,
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Joanna Elsner, Monika Gajecka, Joanna Jaśkowiak, Ewa Robaszkiewicz, Nikolina Skowrońska, Joanna Skrzydeł, Barbara Wójcikowska
15:00
Laboratorium, grupa 3
każda środa, 15:00 - 16:30
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Joanna Elsner, Monika Gajecka, Joanna Jaśkowiak, Ewa Robaszkiewicz, Nikolina Skowrońska, Joanna Skrzydeł, Barbara Wójcikowska,
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Czwartek
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Jagiellońska 28)