Plan zajęć przedmiotu Mechanizmy rozmnażania roślin użytkowych [01-BT-S1-1BT-57.1] semestr letni 2019/2020
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Justyna Guzy-Wróbelska, Dorota Kwiatkowska, Maja Orzechowska, Barbara Wójcikowska
13:45
Wykład, grupa 1
każda środa, 13:45 - 14:30
Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Joanna Elsner, Monika Gajecka, Maja Orzechowska, Nikolina Skowrońska, Joanna Skrzydeł, Barbara Wójcikowska
15:30
Laboratorium, grupa 2
każda środa, 15:30 - 17:00
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Joanna Elsner, Monika Gajecka, Maja Orzechowska, Nikolina Skowrońska, Joanna Skrzydeł, Barbara Wójcikowska,
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Joanna Elsner, Monika Gajecka, Maja Orzechowska, Nikolina Skowrońska, Joanna Skrzydeł, Barbara Wójcikowska
15:30
Laboratorium, grupa 1
każda środa, 15:30 - 17:00
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Joanna Elsner, Monika Gajecka, Maja Orzechowska, Nikolina Skowrońska, Joanna Skrzydeł, Barbara Wójcikowska,
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Joanna Elsner, Monika Gajecka, Maja Orzechowska, Nikolina Skowrońska, Joanna Skrzydeł, Barbara Wójcikowska
17:15
Laboratorium, grupa 3
każda środa, 17:15 - 18:45
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Joanna Elsner, Monika Gajecka, Maja Orzechowska, Nikolina Skowrońska, Joanna Skrzydeł, Barbara Wójcikowska,
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Joanna Elsner, Monika Gajecka, Ewa Robaszkiewicz, Nikolina Skowrońska, Joanna Skrzydeł, Barbara Wójcikowska
19:00
Laboratorium, grupa 5
każda środa, 19:00 - 20:30
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Joanna Elsner, Monika Gajecka, Ewa Robaszkiewicz, Nikolina Skowrońska, Joanna Skrzydeł, Barbara Wójcikowska,
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Joanna Elsner, Monika Gajecka, Maja Orzechowska, Nikolina Skowrońska, Joanna Skrzydeł, Barbara Wójcikowska
19:00
Laboratorium, grupa 4
każda środa, 19:00 - 20:30
Dorota Borowska-Wykręt, Agata Burian, Joanna Elsner, Monika Gajecka, Maja Orzechowska, Nikolina Skowrońska, Joanna Skrzydeł, Barbara Wójcikowska,
Sala B-17 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Czwartek
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Jagiellońska 28)