Uniwersytet Ślaski w Katowicach - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Biologia komórki [01-BT-S1-BK02] semestr letni 2017/2018

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Alexander Betekhtin, Izabela Dobrowolska, Kamila Godel-Jędrychowska, Karolina Hus, Joanna Łusińska, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Izabela Potocka, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek
10:00 Laboratorium, grupa 4 każdy czwartek, 10:00 - 13:00 Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Natalia Borowska-Żuchowska, Izabela Dobrowolska, Kamila Godel-Jędrychowska, Karolina Hus, Joanna Łusińska, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Izabela Potocka, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek
10:00 Laboratorium, grupa 3 każdy czwartek, 10:00 - 13:00 Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Natalia Borowska-Żuchowska, Izabela Dobrowolska, Kamila Godel-Jędrychowska, Karolina Hus, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Izabela Potocka, Katarzyna Sala-Cholewa, Justyna Wróbel-Marek
13:30 Laboratorium, grupa 2 każdy czwartek, 13:30 - 16:30 Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Izabela Dobrowolska, Kamila Godel-Jędrychowska, Joanna Łusińska, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Izabela Potocka, Katarzyna Sala-Cholewa, Aleksandra Skalska, Justyna Wróbel-Marek
13:30 Laboratorium, grupa 1 każdy czwartek, 13:30 - 16:30 Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Natalia Borowska-Żuchowska, Izabela Dobrowolska, Kamila Godel-Jędrychowska, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Izabela Potocka, Katarzyna Sala-Cholewa, Magdalena Senderowicz, Justyna Wróbel-Marek
16:45 Laboratorium, grupa 6 każdy czwartek, 16:45 - 19:45 Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Izabela Dobrowolska, Kamila Godel-Jędrychowska, Karolina Hus, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Izabela Potocka, Katarzyna Sala-Cholewa, Aleksandra Skalska, Justyna Wróbel-Marek
16:45 Laboratorium, grupa 5 każdy czwartek, 16:45 - 19:45 Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05

Piątek

Robert Hasterok, Ewa Kurczyńska
raz na dwa tygodnie - nieparzyste8:00 Wykład, grupa 1 co drugi piątek (nieparzyste), 8:00 - 10:00 Sala 126 (AULA), budynek nr KT-12
Natalia Borowska-Żuchowska, Kamila Godel-Jędrychowska, Robert Hasterok, Ewa Kurczyńska, Anna Milewska-Hendel
10:00 Konwersatorium, grupa 3 każdy piątek, 10:00 - 12:00 Sala B-110, budynek nr KT-05
Kamila Godel-Jędrychowska, Robert Hasterok, Ewa Kurczyńska, Anna Milewska-Hendel
12:15 Konwersatorium, grupa 1 każdy piątek, 12:15 - 14:15 Sala B-110, budynek nr KT-05
Kamila Godel-Jędrychowska, Robert Hasterok, Ewa Kurczyńska, Anna Milewska-Hendel
14:30 Konwersatorium, grupa 2 każdy piątek, 14:30 - 16:30 Sala B-110, budynek nr KT-05

Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (nieparzyste)" odbywają się w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Zajęcia prowadzone z częstotliwością "co dwa tygodnie (parzyste)" odbywają się w drugim tygodniu od rozpoczęcia cyklu dydaktycznego (np. semestru), a potem co dwa tygodnie. Jeśli zajęcia wypadają w dniu wolnym, to nie odbywają się, natomiast nie ma to wpływu na terminy kolejnych zajęć - odbędą się one dwa tygodnie później.

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-3 (2024-06-10)