Plan zajęć przedmiotu Biologia komórki [01-BT-S1-BK02] semestr letni 2018/2019
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Kamila Godel-Jędrychowska, Karolina Hus, Joanna Jaśkowiak, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Maja Orzechowska, Artur Piński, Katarzyna Sala-Cholewa, Magdalena Senderowicz, Aleksandra Skalska, Justyna Wróbel-Marek
10:00
Laboratorium, grupa 2
każdy czwartek, 10:00 - 13:00
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Kamila Godel-Jędrychowska, Karolina Hus, Joanna Jaśkowiak, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Maja Orzechowska, Artur Piński, Katarzyna Sala-Cholewa, Magdalena Senderowicz, Aleksandra Skalska, Justyna Wróbel-Marek,
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Kamila Godel-Jędrychowska, Karolina Hus, Joanna Jaśkowiak, Ewa Kurczyńska, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Maja Orzechowska, Artur Piński, Katarzyna Sala-Cholewa, Magdalena Senderowicz, Aleksandra Skalska, Justyna Wróbel-Marek
10:00
Laboratorium, grupa 1
każdy czwartek, 10:00 - 13:00
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Kamila Godel-Jędrychowska, Karolina Hus, Joanna Jaśkowiak, Ewa Kurczyńska, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Maja Orzechowska, Artur Piński, Katarzyna Sala-Cholewa, Magdalena Senderowicz, Aleksandra Skalska, Justyna Wróbel-Marek,
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Kamila Godel-Jędrychowska, Karolina Hus, Joanna Jaśkowiak, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Maja Orzechowska, Artur Piński, Katarzyna Sala-Cholewa, Magdalena Senderowicz, Aleksandra Skalska, Justyna Wróbel-Marek
13:30
Laboratorium, grupa 4
każdy czwartek, 13:30 - 16:30
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Kamila Godel-Jędrychowska, Karolina Hus, Joanna Jaśkowiak, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Maja Orzechowska, Artur Piński, Katarzyna Sala-Cholewa, Magdalena Senderowicz, Aleksandra Skalska, Justyna Wróbel-Marek,
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Kamila Godel-Jędrychowska, Karolina Hus, Joanna Jaśkowiak, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Maja Orzechowska, Artur Piński, Katarzyna Sala-Cholewa, Magdalena Senderowicz, Aleksandra Skalska, Justyna Wróbel-Marek
13:30
Laboratorium, grupa 3
każdy czwartek, 13:30 - 16:30
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Kamila Godel-Jędrychowska, Karolina Hus, Joanna Jaśkowiak, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Maja Orzechowska, Artur Piński, Katarzyna Sala-Cholewa, Magdalena Senderowicz, Aleksandra Skalska, Justyna Wróbel-Marek,
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Kamila Godel-Jędrychowska, Karolina Hus, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Maja Orzechowska, Artur Piński, Katarzyna Sala-Cholewa, Magdalena Senderowicz, Aleksandra Skalska, Justyna Wróbel-Marek
17:00
Laboratorium, grupa 6
każdy czwartek, 17:00 - 19:00
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Kamila Godel-Jędrychowska, Karolina Hus, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Maja Orzechowska, Artur Piński, Katarzyna Sala-Cholewa, Magdalena Senderowicz, Aleksandra Skalska, Justyna Wróbel-Marek,
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Kamila Godel-Jędrychowska, Karolina Hus, Joanna Jaśkowiak, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Maja Orzechowska, Artur Piński, Katarzyna Sala-Cholewa, Magdalena Senderowicz, Aleksandra Skalska, Justyna Wróbel-Marek
17:00
Laboratorium, grupa 5
każdy czwartek, 17:00 - 19:00
Alexander Betekhtin, Natalia Borowska-Żuchowska, Agnieszka Brąszewska, Kamila Godel-Jędrychowska, Karolina Hus, Joanna Jaśkowiak, Ewa Mazur, Anna Milewska-Hendel, Maja Orzechowska, Artur Piński, Katarzyna Sala-Cholewa, Magdalena Senderowicz, Aleksandra Skalska, Justyna Wróbel-Marek,
Sala C-47 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Piątek
Robert Hasterok, Ewa Kurczyńska
8:00
Wykład, grupa 1
każdy piątek, 8:00 - 10:00
Sala 126 (AULA), budynek nr KT-12
Kamila Godel-Jędrychowska, Robert Hasterok, Ewa Kurczyńska, Katarzyna Sala-Cholewa
10:15
Konwersatorium, grupa 2
każdy piątek, 10:15 - 12:15
Sala B-204 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Kamila Godel-Jędrychowska, Robert Hasterok, Ewa Kurczyńska, Katarzyna Sala-Cholewa
12:45
Konwersatorium, grupa 3
każdy piątek, 12:45 - 14:15
Sala B-204 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Kamila Godel-Jędrychowska, Robert Hasterok, Ewa Kurczyńska, Katarzyna Sala-Cholewa
15:15
Konwersatorium, grupa 1
każdy piątek, 15:15 - 17:30
Sala B-204 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: