Plan zajęć przedmiotu Podstawy biotechnologii [01-BT-S1-PB04] semestr letni 2019/2020
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Małgorzata Gaj, Izabela Greń, Tomasz Płociniczak
13:45
Wykład, grupa 1
każdy wtorek, 13:45 - 15:15
Sala B-01 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Środa
Czwartek
Piątek
Sławomir Borymski, Monika Gajecka, Bożena Nowak, Katarzyna Nowak, Barbara Wójcikowska
8:00
Laboratorium, grupa 4
każdy piątek, 8:00 - 11:45
Sala A-213 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Sławomir Borymski, Monika Gajecka, Bożena Nowak, Katarzyna Nowak, Barbara Wójcikowska
8:00
Laboratorium, grupa 4
każdy piątek, 8:00 - 11:45
Sala C-43 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Monika Gajecka, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak, Małgorzata Pawlik, Barbara Wójcikowska
8:00
Laboratorium, grupa 3
każdy piątek, 8:00 - 11:45
Sala C-154 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Monika Gajecka, Monika Malicka, Bożena Nowak, Katarzyna Nowak, Barbara Wójcikowska
8:00
Laboratorium, grupa 2
każdy piątek, 8:00 - 11:45
Sala C-43 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Monika Gajecka, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak, Piotr Siupka, Barbara Wójcikowska
8:00
Laboratorium, grupa 1
każdy piątek, 8:00 - 11:45
Sala A-213 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Monika Gajecka, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak, Piotr Siupka, Barbara Wójcikowska
8:00
Laboratorium, grupa 1
każdy piątek, 8:00 - 11:45
Sala C-154 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Sławomir Borymski, Monika Gajecka, Bożena Nowak, Katarzyna Nowak, Barbara Wójcikowska
12:00
Laboratorium, grupa 5
każdy piątek, 12:00 - 15:45
Sala A-213 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Sławomir Borymski, Monika Gajecka, Bożena Nowak, Katarzyna Nowak, Barbara Wójcikowska
12:00
Laboratorium, grupa 4
każdy piątek, 12:00 - 15:45
Sala C-154 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Monika Gajecka, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak, Małgorzata Pawlik, Barbara Wójcikowska
12:00
Laboratorium, grupa 3
każdy piątek, 12:00 - 15:45
Sala C-43 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Monika Gajecka, Monika Malicka, Bożena Nowak, Katarzyna Nowak, Barbara Wójcikowska
12:00
Laboratorium, grupa 2
każdy piątek, 12:00 - 15:45
Sala A-213 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Monika Gajecka, Monika Malicka, Bożena Nowak, Katarzyna Nowak, Barbara Wójcikowska
12:00
Laboratorium, grupa 2
każdy piątek, 12:00 - 15:45
Sala C-154 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Monika Gajecka, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak, Piotr Siupka, Barbara Wójcikowska
12:00
Laboratorium, grupa 1
każdy piątek, 12:00 - 15:45
Sala C-43 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Sławomir Borymski, Monika Gajecka, Bożena Nowak, Katarzyna Nowak, Barbara Wójcikowska
16:00
Laboratorium, grupa 5
każdy piątek, 16:00 - 19:45
Sala C-154 (SALA CWICZ.), budynek nr KT-05
Sławomir Borymski, Monika Gajecka, Bożena Nowak, Katarzyna Nowak, Barbara Wójcikowska
16:00
Laboratorium, grupa 5
każdy piątek, 16:00 - 19:45
Sala C-43 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Monika Gajecka, Agnieszka Nowak, Katarzyna Nowak, Małgorzata Pawlik, Barbara Wójcikowska
16:00
Laboratorium, grupa 3
każdy piątek, 16:00 - 19:45
Sala A-213 (LAB. GEN.), budynek nr KT-05
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Wydział Nauk Przyrodniczych (Katowice, ul. Jagiellońska 28)