Plan zajęć przedmiotu Pracownia licencjacka I [01-BT-S1-PL05] semestr zimowy 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Agnieszka Babczyńska
17:00
Laboratorium, grupa 28
każdy piątek, 17:00 - 20:30
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Tomasz Płociniczak
17:00
Laboratorium, grupa 27
każdy piątek, 17:00 - 20:30
Sala sale KM, budynek nr KT-05
Sławomir Borymski, Sławomir Sułowicz
17:00
Laboratorium, grupa 26
każdy piątek, 17:00 - 20:30
Sala sale KM, budynek nr KT-05
Sławomir Borymski
17:00
Laboratorium, grupa 25
każdy piątek, 17:00 - 20:30
Sala sale KM, budynek nr KT-05
Renata Kurtyka
17:00
Laboratorium, grupa 24
każdy piątek, 17:00 - 20:30
Sala sale KFR, budynek nr KT-05
Mariusz Kanturski
17:00
Laboratorium, grupa 23
każdy piątek, 17:00 - 20:30
Sala sale KZ, budynek nr KT-12
Marek Marzec
17:00
Laboratorium, grupa 22
każdy piątek, 17:00 - 20:30
Sala sale KG, budynek nr KT-05
Miriam Szurman-Zubrzycka
17:00
Laboratorium, grupa 21
każdy piątek, 17:00 - 20:30
Sala sale KG, budynek nr KT-05
Małgorzata Pawlik
17:00
Laboratorium, grupa 20
każdy piątek, 17:00 - 20:30
Sala sale KBK, budynek nr KT-05
Magdalena Pacwa-Płociniczak
17:00
Laboratorium, grupa 19
każdy piątek, 17:00 - 20:30
Sala sale KM, budynek nr KT-05
Magdalena Noszczyńska
17:00
Laboratorium, grupa 18
każdy piątek, 17:00 - 20:30
Sala sale KM, budynek nr KT-05
Katarzyna Nowak
17:00
Laboratorium, grupa 17
każdy piątek, 17:00 - 20:30
Sala sale KG, budynek nr KT-05
Katarzyna Kasperkiewicz
17:00
Laboratorium, grupa 16
każdy piątek, 17:00 - 20:30
Sala sale KM, budynek nr KT-05
Justyna Wróbel-Marek
17:00
Laboratorium, grupa 15
każdy piątek, 17:00 - 20:30
Sala sale KBK, budynek nr KT-05
Weronika Rupik
17:00
Laboratorium, grupa 14
każdy piątek, 17:00 - 20:30
Sala sale KHEZ, budynek nr KT-12
Grażyna Wilczek
17:00
Laboratorium, grupa 13
każdy piątek, 17:00 - 20:30
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Andrzej Woźnica
17:00
Laboratorium, grupa 12
każdy piątek, 17:00 - 20:30
Sala sale KB, budynek nr KT-05
Katarzyna Hupert-Kocurek
17:00
Laboratorium, grupa 11
każdy piątek, 17:00 - 20:30
Sala sale KB, budynek nr KT-05
Danuta Wojcieszyńska
17:00
Laboratorium, grupa 10
każdy piątek, 17:00 - 20:30
Sala sale KB, budynek nr KT-05
Elżbieta Szulińska
17:00
Laboratorium, grupa 9
każdy piątek, 17:00 - 20:30
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Bożena Nowak
17:00
Laboratorium, grupa 8
każdy piątek, 17:00 - 20:30
Sala sale KB, budynek nr KT-05
Barbara Wójcikowska
17:00
Laboratorium, grupa 7
każdy piątek, 17:00 - 20:30
Sala sale KG, budynek nr KT-05
Ariel Marchlewicz
17:00
Laboratorium, grupa 6
każdy piątek, 17:00 - 20:30
Sala sale KB, budynek nr KT-05
Anna Markowicz
17:00
Laboratorium, grupa 5
każdy piątek, 17:00 - 20:30
Sala sale KM, budynek nr KT-05
Alexander Betekhtin
17:00
Laboratorium, grupa 4
każdy piątek, 17:00 - 20:30
Sala sale KACR, budynek nr KT-05
Agnieszka Siemieniuk
17:00
Laboratorium, grupa 3
każdy piątek, 17:00 - 20:30
Sala sale KFR, budynek nr KT-05
Agnieszka Janiak
17:00
Laboratorium, grupa 2
każdy piątek, 17:00 - 20:30
Sala sale KG, budynek nr KT-05
Agata Nicewicz
17:00
Laboratorium, grupa 1
każdy piątek, 17:00 - 20:30
Sala sale KFZE, budynek nr KT-12
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: