Uniwersytet Ślaski w Katowicach - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Pracownia licencjacka I 01-BT-S1-PL05
Plan zajęć - semestr zimowy 2020/2021

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2020-11-09 - 2020-11-15  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:0017:00, gr.1
Laboratorium (sale KFZE bud.KT-12), Agata Nicewicz
17:00, gr.16
Laboratorium (sale KM bud.KT-05), Katarzyna Kasperkiewicz
17:00, gr.27
Laboratorium (sale KM bud.KT-05), Tomasz Płociniczak
17:00, gr.26
Laboratorium (sale KM bud.KT-05), Sławomir Sułowicz, Sławomir Borymski
17:00, gr.25
Laboratorium (sale KM bud.KT-05), Sławomir Borymski
17:00, gr.24
Laboratorium (sale KFR bud.KT-05), Renata Kurtyka
17:00, gr.23
Laboratorium (sale KZ bud.KT-12), Mariusz Kanturski
17:00, gr.22
Laboratorium (sale KG bud.KT-05), Marek Marzec
17:00, gr.21
Laboratorium (sale KG bud.KT-05), Miriam Szurman-Zubrzycka
17:00, gr.20
Laboratorium (sale KBK bud.KT-05), Małgorzata Pawlik
17:00, gr.19
Laboratorium (sale KM bud.KT-05), Magdalena Pacwa-Płociniczak
17:00, gr.18
Laboratorium (sale KM bud.KT-05), Magdalena Noszczyńska
17:00, gr.17
Laboratorium (sale KG bud.KT-05), Katarzyna Nowak
17:00, gr.15
Laboratorium (sale KBK bud.KT-05), Justyna Wróbel-Marek
17:00, gr.2
Laboratorium (sale KG bud.KT-05), Agnieszka Janiak
17:00, gr.14
Laboratorium (sale KHEZ bud.KT-12), Weronika Rupik
17:00, gr.13
Laboratorium (sale KFZE bud.KT-12), Grażyna Wilczek
17:00, gr.12
Laboratorium (sale KB bud.KT-05), Andrzej Woźnica
17:00, gr.11
Laboratorium (sale KB bud.KT-05), Katarzyna Hupert-Kocurek
17:00, gr.10
Laboratorium (sale KB bud.KT-05), Danuta Wojcieszyńska
17:00, gr.9
Laboratorium (sale KFZE bud.KT-12), Elżbieta Szulińska
17:00, gr.8
Laboratorium (sale KB bud.KT-05), Bożena Nowak
17:00, gr.7
Laboratorium (sale KG bud.KT-05), Barbara Wójcikowska
17:00, gr.6
Laboratorium (sale KB bud.KT-05), Ariel Marchlewicz
17:00, gr.5
Laboratorium (sale KM bud.KT-05), Anna Markowicz
17:00, gr.4
Laboratorium (sale KACR bud.KT-05), Alexander Betekhtin
17:00, gr.3
Laboratorium (sale KFR bud.KT-05), Agnieszka Siemieniuk
17:00, gr.28
Laboratorium (sale KFZE bud.KT-12), Agnieszka Babczyńska
18:00
19:00
20:00
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 6.8.0.0-3 (2022-08-19)