Uniwersytet Ślaski w Katowicach - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Pracownia licencjacka II 01-BT-S1-PLII06
Plan zajęć - semestr letni 2020/2021

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2021-03-08 - 2021-03-14  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
16:15, gr.1
Laboratorium (s.zajęcia zdalne), Agata Nicewicz
16:15, gr.16
Laboratorium (s.zajęcia zdalne), Katarzyna Kasperkiewicz
16:15, gr.27
Laboratorium (s.zajęcia zdalne), Tomasz Płociniczak
16:15, gr.26
Laboratorium (s.zajęcia zdalne), Sławomir Sułowicz, Sławomir Borymski
16:15, gr.25
Laboratorium (s.zajęcia zdalne), Sławomir Borymski
16:15, gr.24
Laboratorium (s.zajęcia zdalne), Renata Kurtyka
16:15, gr.23
Laboratorium (s.zajęcia zdalne), Mariusz Kanturski
16:15, gr.22
Laboratorium (s.zajęcia zdalne), Marek Marzec
16:15, gr.21
Laboratorium (s.zajęcia zdalne), Miriam Szurman-Zubrzycka
16:15, gr.20
Laboratorium (s.zajęcia zdalne), Małgorzata Pawlik
16:15, gr.19
Laboratorium (s.zajęcia zdalne), Magdalena Pacwa-Płociniczak
16:15, gr.18
Laboratorium (s.zajęcia zdalne), Magdalena Noszczyńska
16:15, gr.17
Laboratorium (s.zajęcia zdalne), Katarzyna Nowak
16:15, gr.15
Laboratorium (s.zajęcia zdalne), Justyna Wróbel-Marek
16:15, gr.2
Laboratorium (s.zajęcia zdalne), Agnieszka Janiak
16:15, gr.14
Laboratorium (s.zajęcia zdalne), Weronika Rupik
16:15, gr.13
Laboratorium (s.zajęcia zdalne), Grażyna Wilczek
16:15, gr.12
Laboratorium (s.zajęcia zdalne), Andrzej Woźnica
16:15, gr.11
Laboratorium (s.zajęcia zdalne), Katarzyna Hupert-Kocurek
16:15, gr.10
Laboratorium (s.zajęcia zdalne), Danuta Wojcieszyńska
16:15, gr.9
Laboratorium (s.zajęcia zdalne), Elżbieta Szulińska
16:15, gr.8
Laboratorium (s.zajęcia zdalne), Bożena Nowak
16:15, gr.7
Laboratorium (s.zajęcia zdalne), Barbara Wójcikowska
16:15, gr.6
Laboratorium (s.zajęcia zdalne), Ariel Marchlewicz
16:15, gr.5
Laboratorium (s.zajęcia zdalne), Anna Markowicz
16:15, gr.4
Laboratorium (s.zajęcia zdalne), Alexander Betekhtin
16:15, gr.3
Laboratorium (s.zajęcia zdalne), Agnieszka Siemieniuk
16:15, gr.28
Laboratorium (s.zajęcia zdalne), Agnieszka Babczyńska
17:00
18:00
19:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Bankowa 9