Plan zajęć przedmiotu Seminarium licencjackie I [01-BT-S1-SL05] semestr zimowy 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Grażyna Wilczek
19:00
Laboratorium, grupa 28
każdy poniedziałek, 19:00 - 20:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Zofia Piotrowska-Seget
19:00
Laboratorium, grupa 27
każdy poniedziałek, 19:00 - 20:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Zofia Piotrowska-Seget
19:00
Laboratorium, grupa 26
każdy poniedziałek, 19:00 - 20:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Zofia Piotrowska-Seget
19:00
Laboratorium, grupa 25
każdy poniedziałek, 19:00 - 20:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Eugeniusz Małkowski
19:00
Laboratorium, grupa 24
każdy poniedziałek, 19:00 - 20:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Aleksander Herczek
19:00
Laboratorium, grupa 23
każdy poniedziałek, 19:00 - 20:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Małgorzata Gaj
19:00
Laboratorium, grupa 22
każdy poniedziałek, 19:00 - 20:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Małgorzata Gaj
19:00
Laboratorium, grupa 21
każdy poniedziałek, 19:00 - 20:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Zofia Piotrowska-Seget
19:00
Laboratorium, grupa 20
każdy poniedziałek, 19:00 - 20:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Zofia Piotrowska-Seget
19:00
Laboratorium, grupa 19
każdy poniedziałek, 19:00 - 20:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Zofia Piotrowska-Seget
19:00
Laboratorium, grupa 18
każdy poniedziałek, 19:00 - 20:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Małgorzata Gaj
19:00
Laboratorium, grupa 17
każdy poniedziałek, 19:00 - 20:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Zofia Piotrowska-Seget
19:00
Laboratorium, grupa 16
każdy poniedziałek, 19:00 - 20:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Ewa Kurczyńska
19:00
Laboratorium, grupa 15
każdy poniedziałek, 19:00 - 20:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Weronika Rupik
19:00
Laboratorium, grupa 14
każdy poniedziałek, 19:00 - 20:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Grażyna Wilczek
19:00
Laboratorium, grupa 13
każdy poniedziałek, 19:00 - 20:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Katarzyna Hupert-Kocurek
19:00
Laboratorium, grupa 12
każdy poniedziałek, 19:00 - 20:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Katarzyna Hupert-Kocurek
19:00
Laboratorium, grupa 11
każdy poniedziałek, 19:00 - 20:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Katarzyna Hupert-Kocurek
19:00
Laboratorium, grupa 10
każdy poniedziałek, 19:00 - 20:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Grażyna Wilczek
19:00
Laboratorium, grupa 9
każdy poniedziałek, 19:00 - 20:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Katarzyna Hupert-Kocurek
19:00
Laboratorium, grupa 8
każdy poniedziałek, 19:00 - 20:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Małgorzata Gaj
19:00
Laboratorium, grupa 7
każdy poniedziałek, 19:00 - 20:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Katarzyna Hupert-Kocurek
19:00
Laboratorium, grupa 6
każdy poniedziałek, 19:00 - 20:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Zofia Piotrowska-Seget
19:00
Laboratorium, grupa 5
każdy poniedziałek, 19:00 - 20:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Alexander Betekhtin
19:00
Laboratorium, grupa 4
każdy poniedziałek, 19:00 - 20:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Eugeniusz Małkowski
19:00
Laboratorium, grupa 3
każdy poniedziałek, 19:00 - 20:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Małgorzata Gaj
19:00
Laboratorium, grupa 2
każdy poniedziałek, 19:00 - 20:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Grażyna Wilczek
19:00
Laboratorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 19:00 - 20:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Zdalny