Plan zajęć przedmiotu Zagrożenia cywilizacyjne i zrównoważony rozwój [01-OS-S1-1OS-24] semestr letni 2017/2018
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Dominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Mirosław Nakonieczny, Jerzy Nita, Piotr Skubała, Barbara Tokarska-Guzik, Gabriela Woźniak
8:00
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 8:00 - 16:15
Dominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Mirosław Nakonieczny, Jerzy Nita, Piotr Skubała, Barbara Tokarska-Guzik, Gabriela Woźniak,
Sala 121 (SALA RADY INS.), budynek nr KT-12
Izabella Franiel, Dominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Jerzy Nita, Ewelina Roszkowska, Elżbieta Szulińska, Barbara Tokarska-Guzik
8:00
Laboratorium, grupa 1
każdy czwartek, 8:00 - 16:15
Izabella Franiel, Dominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Jerzy Nita, Ewelina Roszkowska, Elżbieta Szulińska, Barbara Tokarska-Guzik,
Sala 121 (SALA RADY INS.), budynek nr KT-12
Izabella Franiel, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Ewelina Roszkowska, Elżbieta Szulińska, Barbara Tokarska-Guzik
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 8:00 - 16:15
Izabella Franiel, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Ewelina Roszkowska, Elżbieta Szulińska, Barbara Tokarska-Guzik,
Sala 121 (SALA RADY INS.), budynek nr KT-12
Izabella Franiel, Dominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Jerzy Nita, Ewelina Roszkowska, Elżbieta Szulińska, Barbara Tokarska-Guzik
8:30
Laboratorium, grupa 1
każdy czwartek, 8:30 - 10:00
Izabella Franiel, Dominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Jerzy Nita, Ewelina Roszkowska, Elżbieta Szulińska, Barbara Tokarska-Guzik,
Sala 1414, budynek nr SC-01
Dominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Mirosław Nakonieczny, Jerzy Nita, Piotr Skubała, Barbara Tokarska-Guzik, Gabriela Woźniak
12:00
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 12:00 - 14:00
Dominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Mirosław Nakonieczny, Jerzy Nita, Piotr Skubała, Barbara Tokarska-Guzik, Gabriela Woźniak,
Sala 2.2, budynek nr SC-01
Piątek
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: