Plan zajęć przedmiotu Zagrożenia cywilizacyjne i zrównoważony rozwój [01-OS-S1-1OS-24] semestr letni 2019/2020
Ustawienia planu
Poniedziałek
Dominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Mirosław Nakonieczny, Jerzy Nita, Piotr Skubała, Barbara Tokarska-Guzik, Gabriela Woźniak
jednokrotnie
Dominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Mirosław Nakonieczny, Jerzy Nita, Piotr Skubała, Barbara Tokarska-Guzik, Gabriela Woźniak,
Sala B-100 (AULA), budynek nr KT-05
Wtorek
Środa
Czwartek
Izabella Franiel, Robert Hanczaruk, Dominik Jura, Paweł Kwiatkowski, Jerzy Nita, Elżbieta Szulińska, Marcin Walczak, Tomasz Wieczorek, Gabriela Woźniak
8:00
Laboratorium, grupa 3
każdy czwartek, 8:00 - 12:45
Izabella Franiel, Robert Hanczaruk, Dominik Jura, Paweł Kwiatkowski, Jerzy Nita, Elżbieta Szulińska, Marcin Walczak, Tomasz Wieczorek, Gabriela Woźniak,
Sala -1, budynek nr IZ-00
Izabella Franiel, Dominik Jura, Agnieszka Kompała-Bąba, Paweł Kwiatkowski, Łukasz Radosz, Elżbieta Szulińska, Alina Urbisz, Marcin Walczak, Mariusz Wierzgoń
8:00
Laboratorium, grupa 2
każdy czwartek, 8:00 - 12:45
Izabella Franiel, Dominik Jura, Agnieszka Kompała-Bąba, Paweł Kwiatkowski, Łukasz Radosz, Elżbieta Szulińska, Alina Urbisz, Marcin Walczak, Mariusz Wierzgoń,
Sala -1, budynek nr IZ-00
Dominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Mirosław Nakonieczny, Jerzy Nita, Piotr Skubała, Barbara Tokarska-Guzik, Gabriela Woźniak
8:00
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Dominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Mirosław Nakonieczny, Jerzy Nita, Piotr Skubała, Barbara Tokarska-Guzik, Gabriela Woźniak,
Sala 121 (SALA RADY INS.), budynek nr KT-12
Agnieszka Błońska, Katarzyna Bzdęga, Izabella Franiel, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Paweł Kwiatkowski, Jerzy Nita, Karolina Ryś, Elżbieta Szulińska, Marcin Walczak, Waldemar Żyła
8:00
Laboratorium, grupa 1
każdy czwartek, 8:00 - 12:45
Agnieszka Błońska, Katarzyna Bzdęga, Izabella Franiel, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Paweł Kwiatkowski, Jerzy Nita, Karolina Ryś, Elżbieta Szulińska, Marcin Walczak, Waldemar Żyła,
Sala -1, budynek nr IZ-00
Katarzyna Bzdęga, Izabella Franiel, Elżbieta Szulińska, Marcin Walczak, Gabriela Woźniak
jednokrotnieKatarzyna Bzdęga, Izabella Franiel, Elżbieta Szulińska, Marcin Walczak, Gabriela Woźniak
jednokrotnieDominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Mirosław Nakonieczny, Jerzy Nita, Piotr Skubała, Barbara Tokarska-Guzik, Gabriela Woźniak
9:45
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 9:45 - 12:45
Dominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Mirosław Nakonieczny, Jerzy Nita, Piotr Skubała, Barbara Tokarska-Guzik, Gabriela Woźniak,
Sala 121 (SALA RADY INS.), budynek nr KT-12
Dominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Mirosław Nakonieczny, Jerzy Nita, Piotr Skubała, Barbara Tokarska-Guzik, Gabriela Woźniak
10:45
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 10:45 - 13:00
Dominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Mirosław Nakonieczny, Jerzy Nita, Piotr Skubała, Barbara Tokarska-Guzik, Gabriela Woźniak,
Sala 121 (SALA RADY INS.), budynek nr KT-12
Izabella Franiel, Robert Hanczaruk, Dominik Jura, Paweł Kwiatkowski, Jerzy Nita, Elżbieta Szulińska, Marcin Walczak, Tomasz Wieczorek, Gabriela Woźniak
11:00
Laboratorium, grupa 3
każdy czwartek, 11:00 - 19:00
Izabella Franiel, Robert Hanczaruk, Dominik Jura, Paweł Kwiatkowski, Jerzy Nita, Elżbieta Szulińska, Marcin Walczak, Tomasz Wieczorek, Gabriela Woźniak,
Sala -1, budynek nr IZ-00
Izabella Franiel, Dominik Jura, Agnieszka Kompała-Bąba, Paweł Kwiatkowski, Łukasz Radosz, Elżbieta Szulińska, Alina Urbisz, Marcin Walczak, Mariusz Wierzgoń
11:00
Laboratorium, grupa 2
każdy czwartek, 11:00 - 19:00
Izabella Franiel, Dominik Jura, Agnieszka Kompała-Bąba, Paweł Kwiatkowski, Łukasz Radosz, Elżbieta Szulińska, Alina Urbisz, Marcin Walczak, Mariusz Wierzgoń,
Sala -1, budynek nr IZ-00
Agnieszka Błońska, Katarzyna Bzdęga, Izabella Franiel, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Paweł Kwiatkowski, Jerzy Nita, Karolina Ryś, Elżbieta Szulińska, Marcin Walczak, Waldemar Żyła
11:00
Laboratorium, grupa 1
każdy czwartek, 11:00 - 19:00
Agnieszka Błońska, Katarzyna Bzdęga, Izabella Franiel, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Paweł Kwiatkowski, Jerzy Nita, Karolina Ryś, Elżbieta Szulińska, Marcin Walczak, Waldemar Żyła,
Sala -1, budynek nr IZ-00
Dominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Mirosław Nakonieczny, Jerzy Nita, Piotr Skubała, Barbara Tokarska-Guzik, Gabriela Woźniak
11:30
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Dominik Jura, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Agnieszka Kompała-Bąba, Mirosław Nakonieczny, Jerzy Nita, Piotr Skubała, Barbara Tokarska-Guzik, Gabriela Woźniak,
Sala 2.2, budynek nr SC-01
Agnieszka Błońska, Katarzyna Bzdęga, Izabella Franiel, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Paweł Kwiatkowski, Jerzy Nita, Karolina Ryś, Elżbieta Szulińska, Marcin Walczak, Waldemar Żyła
11:30
Laboratorium, grupa 1
każdy czwartek, 11:30 - 13:45
Agnieszka Błońska, Katarzyna Bzdęga, Izabella Franiel, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Paweł Kwiatkowski, Jerzy Nita, Karolina Ryś, Elżbieta Szulińska, Marcin Walczak, Waldemar Żyła,
Sala 121 (SALA RADY INS.), budynek nr KT-12
Izabella Franiel, Robert Hanczaruk, Dominik Jura, Paweł Kwiatkowski, Jerzy Nita, Elżbieta Szulińska, Marcin Walczak, Tomasz Wieczorek, Gabriela Woźniak
13:45
Laboratorium, grupa 3
każdy czwartek, 13:45 - 16:15
Izabella Franiel, Robert Hanczaruk, Dominik Jura, Paweł Kwiatkowski, Jerzy Nita, Elżbieta Szulińska, Marcin Walczak, Tomasz Wieczorek, Gabriela Woźniak,
Sala A-139 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Izabella Franiel, Dominik Jura, Agnieszka Kompała-Bąba, Paweł Kwiatkowski, Łukasz Radosz, Elżbieta Szulińska, Alina Urbisz, Marcin Walczak, Mariusz Wierzgoń
13:45
Laboratorium, grupa 2
każdy czwartek, 13:45 - 15:15
Izabella Franiel, Dominik Jura, Agnieszka Kompała-Bąba, Paweł Kwiatkowski, Łukasz Radosz, Elżbieta Szulińska, Alina Urbisz, Marcin Walczak, Mariusz Wierzgoń,
Sala 1001, budynek nr SC-01
Izabella Franiel, Dominik Jura, Agnieszka Kompała-Bąba, Paweł Kwiatkowski, Łukasz Radosz, Elżbieta Szulińska, Alina Urbisz, Marcin Walczak, Mariusz Wierzgoń
13:45
Laboratorium, grupa 2
każdy czwartek, 13:45 - 16:15
Izabella Franiel, Dominik Jura, Agnieszka Kompała-Bąba, Paweł Kwiatkowski, Łukasz Radosz, Elżbieta Szulińska, Alina Urbisz, Marcin Walczak, Mariusz Wierzgoń,
Sala A-139 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Agnieszka Błońska, Katarzyna Bzdęga, Izabella Franiel, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Paweł Kwiatkowski, Jerzy Nita, Karolina Ryś, Elżbieta Szulińska, Marcin Walczak, Waldemar Żyła
13:45
Laboratorium, grupa 1
każdy czwartek, 13:45 - 15:15
Agnieszka Błońska, Katarzyna Bzdęga, Izabella Franiel, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Paweł Kwiatkowski, Jerzy Nita, Karolina Ryś, Elżbieta Szulińska, Marcin Walczak, Waldemar Żyła,
Sala 1414, budynek nr SC-01
Agnieszka Błońska, Katarzyna Bzdęga, Izabella Franiel, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Paweł Kwiatkowski, Jerzy Nita, Karolina Ryś, Elżbieta Szulińska, Marcin Walczak, Waldemar Żyła
13:45
Laboratorium, grupa 1
każdy czwartek, 13:45 - 16:15
Agnieszka Błońska, Katarzyna Bzdęga, Izabella Franiel, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Paweł Kwiatkowski, Jerzy Nita, Karolina Ryś, Elżbieta Szulińska, Marcin Walczak, Waldemar Żyła,
Sala A-139 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Izabella Franiel, Dominik Jura, Agnieszka Kompała-Bąba, Paweł Kwiatkowski, Łukasz Radosz, Elżbieta Szulińska, Alina Urbisz, Marcin Walczak, Mariusz Wierzgoń
14:00
Laboratorium, grupa 2
każdy czwartek, 14:00 - 16:15
Izabella Franiel, Dominik Jura, Agnieszka Kompała-Bąba, Paweł Kwiatkowski, Łukasz Radosz, Elżbieta Szulińska, Alina Urbisz, Marcin Walczak, Mariusz Wierzgoń,
Sala 121 (SALA RADY INS.), budynek nr KT-12
Izabella Franiel, Robert Hanczaruk, Dominik Jura, Paweł Kwiatkowski, Jerzy Nita, Elżbieta Szulińska, Marcin Walczak, Tomasz Wieczorek, Gabriela Woźniak
15:30
Laboratorium, grupa 3
każdy czwartek, 15:30 - 17:00
Izabella Franiel, Robert Hanczaruk, Dominik Jura, Paweł Kwiatkowski, Jerzy Nita, Elżbieta Szulińska, Marcin Walczak, Tomasz Wieczorek, Gabriela Woźniak,
Sala 1001, budynek nr SC-01
Izabella Franiel, Robert Hanczaruk, Dominik Jura, Paweł Kwiatkowski, Jerzy Nita, Elżbieta Szulińska, Marcin Walczak, Tomasz Wieczorek, Gabriela Woźniak
15:30
Laboratorium, grupa 3
każdy czwartek, 15:30 - 17:00
Izabella Franiel, Robert Hanczaruk, Dominik Jura, Paweł Kwiatkowski, Jerzy Nita, Elżbieta Szulińska, Marcin Walczak, Tomasz Wieczorek, Gabriela Woźniak,
Sala 1414, budynek nr SC-01
Izabella Franiel, Robert Hanczaruk, Dominik Jura, Paweł Kwiatkowski, Jerzy Nita, Elżbieta Szulińska, Marcin Walczak, Tomasz Wieczorek, Gabriela Woźniak
16:30
Laboratorium, grupa 3
każdy czwartek, 16:30 - 18:45
Izabella Franiel, Robert Hanczaruk, Dominik Jura, Paweł Kwiatkowski, Jerzy Nita, Elżbieta Szulińska, Marcin Walczak, Tomasz Wieczorek, Gabriela Woźniak,
Sala 121 (SALA RADY INS.), budynek nr KT-12
Izabella Franiel, Robert Hanczaruk, Dominik Jura, Paweł Kwiatkowski, Jerzy Nita, Elżbieta Szulińska, Marcin Walczak, Tomasz Wieczorek, Gabriela Woźniak
16:30
Laboratorium, grupa 3
każdy czwartek, 16:30 - 18:45
Izabella Franiel, Robert Hanczaruk, Dominik Jura, Paweł Kwiatkowski, Jerzy Nita, Elżbieta Szulińska, Marcin Walczak, Tomasz Wieczorek, Gabriela Woźniak,
Sala A-139 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Izabella Franiel, Dominik Jura, Agnieszka Kompała-Bąba, Paweł Kwiatkowski, Łukasz Radosz, Elżbieta Szulińska, Alina Urbisz, Marcin Walczak, Mariusz Wierzgoń
16:30
Laboratorium, grupa 2
każdy czwartek, 16:30 - 18:45
Izabella Franiel, Dominik Jura, Agnieszka Kompała-Bąba, Paweł Kwiatkowski, Łukasz Radosz, Elżbieta Szulińska, Alina Urbisz, Marcin Walczak, Mariusz Wierzgoń,
Sala A-139 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Agnieszka Błońska, Katarzyna Bzdęga, Izabella Franiel, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Paweł Kwiatkowski, Jerzy Nita, Karolina Ryś, Elżbieta Szulińska, Marcin Walczak, Waldemar Żyła
16:30
Laboratorium, grupa 1
każdy czwartek, 16:30 - 18:45
Agnieszka Błońska, Katarzyna Bzdęga, Izabella Franiel, Małgorzata Kalandyk-Kołodziejczyk, Paweł Kwiatkowski, Jerzy Nita, Karolina Ryś, Elżbieta Szulińska, Marcin Walczak, Waldemar Żyła,
Sala A-139 (SALA WYKL.), budynek nr KT-05
Piątek
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: