Plan zajęć przedmiotu Monitoring środowiska [01-OS-S1-1OS-26] semestr letni 2019/2020
Ustawienia planu
Poniedziałek
Rozalia Czoik, Marta Kandziora-Ciupa, Aleksandra Nadgórska-Socha, Andrzej Witkowski
13:45
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 13:45 - 15:15
Sala 216 (SALA WYKL.), budynek nr KT-12
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Gabriela Barczyk, Agnieszka Błońska, Rozalia Czoik, Dominika Dąbrowska, Robert Hanczaruk, Iga Lewin
8:00
Laboratorium, grupa 1
każdy piątek, 8:00 - 11:15
Gabriela Barczyk, Agnieszka Błońska, Rozalia Czoik, Dominika Dąbrowska, Robert Hanczaruk, Iga Lewin,
Sala 709, budynek nr SC-01
Gabriela Barczyk, Agnieszka Błońska, Rozalia Czoik, Dominika Dąbrowska, Robert Hanczaruk, Iga Lewin
9:00
Laboratorium, grupa 1
każdy piątek, 9:00 - 12:00
Gabriela Barczyk, Agnieszka Błońska, Rozalia Czoik, Dominika Dąbrowska, Robert Hanczaruk, Iga Lewin,
Sala 63, budynek nr KT-03
Rozalia Czoik, Dominika Dąbrowska, Dariusz Halabowski, Paweł Kwiatkowski, Aleksandra Nadgórska-Socha, Andrzej Urbisz
9:45
Laboratorium, grupa 2
każdy piątek, 9:45 - 13:00
Rozalia Czoik, Dominika Dąbrowska, Dariusz Halabowski, Paweł Kwiatkowski, Aleksandra Nadgórska-Socha, Andrzej Urbisz,
Sala 26 (SALA CWICZEN), budynek nr KT-12
Rozalia Czoik, Dominika Dąbrowska, Dariusz Halabowski, Paweł Kwiatkowski, Aleksandra Nadgórska-Socha, Andrzej Urbisz
9:45
Laboratorium, grupa 2
każdy piątek, 9:45 - 13:00
Rozalia Czoik, Dominika Dąbrowska, Dariusz Halabowski, Paweł Kwiatkowski, Aleksandra Nadgórska-Socha, Andrzej Urbisz,
Sala B-101 (SALA SEM.), budynek nr KT-05
Gabriela Barczyk, Agnieszka Błońska, Rozalia Czoik, Dominika Dąbrowska, Robert Hanczaruk, Iga Lewin
9:45
Laboratorium, grupa 1
każdy piątek, 9:45 - 13:00
Gabriela Barczyk, Agnieszka Błońska, Rozalia Czoik, Dominika Dąbrowska, Robert Hanczaruk, Iga Lewin,
Sala 26 (SALA CWICZEN), budynek nr KT-12
Gabriela Barczyk, Agnieszka Błońska, Rozalia Czoik, Dominika Dąbrowska, Robert Hanczaruk, Iga Lewin
9:45
Laboratorium, grupa 1
każdy piątek, 9:45 - 13:00
Gabriela Barczyk, Agnieszka Błońska, Rozalia Czoik, Dominika Dąbrowska, Robert Hanczaruk, Iga Lewin,
Sala B-101 (SALA SEM.), budynek nr KT-05
Rozalia Czoik, Marta Kandziora-Ciupa, Aleksandra Nadgórska-Socha, Andrzej Witkowski
11:30
Wykład, grupa 1
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 001, budynek nr SC-01
Rozalia Czoik, Dominika Dąbrowska, Dariusz Halabowski, Paweł Kwiatkowski, Aleksandra Nadgórska-Socha, Andrzej Urbisz
12:15
Laboratorium, grupa 2
każdy piątek, 12:15 - 14:15
Rozalia Czoik, Dominika Dąbrowska, Dariusz Halabowski, Paweł Kwiatkowski, Aleksandra Nadgórska-Socha, Andrzej Urbisz,
Sala 63, budynek nr KT-03
Gabriela Barczyk, Rozalia Czoik, Dominika Dąbrowska, Iga Lewin, Alina Urbisz, Andrzej Urbisz
13:45
Laboratorium, grupa 3
każdy piątek, 13:45 - 18:00
Sala 26 (SALA CWICZEN), budynek nr KT-12
Gabriela Barczyk, Rozalia Czoik, Dominika Dąbrowska, Iga Lewin, Alina Urbisz, Andrzej Urbisz
13:45
Laboratorium, grupa 3
każdy piątek, 13:45 - 16:15
Sala B-101 (SALA SEM.), budynek nr KT-05
Rozalia Czoik, Dominika Dąbrowska, Dariusz Halabowski, Paweł Kwiatkowski, Aleksandra Nadgórska-Socha, Andrzej Urbisz
13:45
Laboratorium, grupa 2
każdy piątek, 13:45 - 18:00
Rozalia Czoik, Dominika Dąbrowska, Dariusz Halabowski, Paweł Kwiatkowski, Aleksandra Nadgórska-Socha, Andrzej Urbisz,
Sala 709, budynek nr SC-01
Gabriela Barczyk, Rozalia Czoik, Dominika Dąbrowska, Iga Lewin, Alina Urbisz, Andrzej Urbisz
15:30
Laboratorium, grupa 3
każdy piątek, 15:30 - 18:45
Sala 63, budynek nr KT-03
Gabriela Barczyk, Rozalia Czoik, Dominika Dąbrowska, Iga Lewin, Alina Urbisz, Andrzej Urbisz
17:15
Laboratorium, grupa 3
każdy piątek, 17:15 - 20:30
Sala 709, budynek nr SC-01
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: