Plan zajęć przedmiotu CHEMIA FIZYCZNA A [0310-1.03.1.020] semestr letni 2011/2012
Ustawienia planu
Poniedziałek
Marzena Dzida
10:00
Konwersatorium, grupa 2
każdy poniedziałek, 10:00 - 11:30
Sala 116, budynek nr KT-01
Mirosław Chorążewski
11:30
Konwersatorium, grupa 4
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 116, budynek nr KT-01
Mirosław Chorążewski
13:00
Konwersatorium, grupa 3
każdy poniedziałek, 13:00 - 14:00
Sala 12, budynek nr KT-03
Mirosław Chorążewski
14:00
Konwersatorium, grupa 5
każdy poniedziałek, 14:00 - 15:00
Sala 12, budynek nr KT-03
Anna Michta, Aleksandra Tyl
15:00
Laboratorium, grupa 9
każdy poniedziałek, 15:00 - 19:00
Sala 121, budynek nr KT-01
Wtorek
Monika Geppert-Rybczyńska
8:00
Laboratorium, grupa 6
każdy wtorek, 8:00 - 12:00
Sala 120, budynek nr KT-01
Krzysztof Bebek
8:00
Laboratorium, grupa 5
każdy wtorek, 8:00 - 12:00
Sala 121, budynek nr KT-01
Monika Geppert-Rybczyńska
12:00
Laboratorium, grupa 8
każdy wtorek, 12:00 - 16:00
Sala 120, budynek nr KT-01
Jakub Hołaj-Krzak, Edward Zorębski
12:00
Laboratorium, grupa 7
każdy wtorek, 12:00 - 16:00
Sala 121, budynek nr KT-01
Bożena Czech
13:00
Konwersatorium, grupa 1
każdy wtorek, 13:00 - 14:30
Sala 116, budynek nr KT-01
Anna Michta
16:00
Laboratorium, grupa 11
każdy wtorek, 16:00 - 20:00
Sala 120, budynek nr KT-01
Aleksandra Tyl
16:00
Laboratorium, grupa 10
każdy wtorek, 16:00 - 20:00
Sala 121, budynek nr KT-01
Środa
Ireneusz Zjawiony
8:00
Laboratorium, grupa 2
każda środa, 8:00 - 12:00
Sala 120, budynek nr KT-01
Edward Zorębski
8:00
Laboratorium, grupa 1
każda środa, 8:00 - 12:00
Sala 121, budynek nr KT-01
Mirosław Chorążewski
10:00
Konwersatorium, grupa 4
każda środa, 10:00 - 11:00
Sala 116, budynek nr KT-01
Mirosław Chorążewski
11:30
Konwersatorium, grupa 3
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 116, budynek nr KT-01
Krzysztof Bebek, Jakub Hołaj-Krzak
12:00
Laboratorium, grupa 4
każda środa, 12:00 - 16:00
Sala 120, budynek nr KT-01
Krzysztof Bebek, Jakub Hołaj-Krzak
12:00
Laboratorium, grupa 3
każda środa, 12:00 - 16:00
Sala 121, budynek nr KT-01
Czwartek
Mirosław Chorążewski
12:30
Konwersatorium, grupa 5
każdy czwartek, 12:30 - 14:00
Sala 232, budynek nr KT-01
Piątek
Wojciech Marczak
8:00
Wykład, grupa 1
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 73, budynek nr KT-03
Bożena Czech
10:00
Konwersatorium, grupa 1
każdy piątek, 10:00 - 11:00
Sala 116, budynek nr KT-01
Marzena Dzida
11:00
Konwersatorium, grupa 2
każdy piątek, 11:00 - 12:00
Sala 116, budynek nr KT-01
Edward Zorębski
12:00
Laboratorium, grupa 12
każdy piątek, 12:00 - 16:00
Sala 121, budynek nr KT-01
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: