Plan zajęć przedmiotu PRACOWNIA LICENCJACKA [0310-1.03.3.036] semestr letni 2012/2013
Ustawienia planu
Poniedziałek
Michał Daszykowski, Maria Jaworska, Stanisław Kucharski, Monika Musiał, Joachim Włodarz
12:30
Laboratorium, grupa 11
każdy poniedziałek, 12:30 - 18:30
Sala ICH, budynek nr KT-03
Izabela Jendrzejewska, Barbara Machura, Ewa Maciążek, Ewa Malicka, Jan Małecki
12:30
Laboratorium, grupa 10
każdy poniedziałek, 12:30 - 18:30
Sala ICH, budynek nr KT-03
Krystyna Jarzembek, Violetta Kozik, Piotr Kuś
12:30
Laboratorium, grupa 9
każdy poniedziałek, 12:30 - 18:30
Sala ICH, budynek nr KT-03
Anna Niestrój, Ewa Schab-Balcerzak
12:30
Laboratorium, grupa 8
każdy poniedziałek, 12:30 - 18:30
Sala ICH, budynek nr KT-03
Marzena Dzida, Monika Geppert-Rybczyńska, Edward Zorębski
12:30
Laboratorium, grupa 7
każdy poniedziałek, 12:30 - 18:30
Sala ICH, budynek nr KT-03
Marzena Dabioch, Barbara Feist, Katarzyna Pytlakowska, Rafał Sitko, Beata Walczak, Beata Zawisza
12:30
Laboratorium, grupa 6
każdy poniedziałek, 12:30 - 18:30
Sala ICH, budynek nr KT-03
Mieczysław Sajewicz
12:30
Laboratorium, grupa 5
każdy poniedziałek, 12:30 - 18:30
Sala ICH, budynek nr KT-03
Stanisław Krompiec
12:30
Laboratorium, grupa 4
każdy poniedziałek, 12:30 - 18:30
Sala ICH, budynek nr KT-03
Krystyna Jarzembek, Violetta Kozik
12:30
Laboratorium, grupa 3
każdy poniedziałek, 12:30 - 18:30
Sala ICH, budynek nr KT-03
Mariola Bartoszek, Rozalia Czoik, Sławomir Michalik, Danuta Pentak, Joanna Pisarska, Wojciech Pisarski, Justyna Polak, Barbara Szpikowska-Sroka
12:30
Laboratorium, grupa 2
każdy poniedziałek, 12:30 - 18:30
Mariola Bartoszek, Rozalia Czoik, Sławomir Michalik, Danuta Pentak, Joanna Pisarska, Wojciech Pisarski, Justyna Polak, Barbara Szpikowska-Sroka,
Sala ICH, budynek nr KT-03
Robert Musioł, Halina Niedbała, Jacek Nycz, Jarosław Polański, Katarzyna Serafin
12:30
Laboratorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 12:30 - 18:30
Sala ICH, budynek nr KT-03
Wtorek
Środa
Anna Michta, Aleksandra Tyl
8:00
Laboratorium, grupa 12
każda środa, 8:00 - 14:00
Sala ICH, budynek nr KT-03
Czwartek
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych - Bud. Gł. Inst. Chemii (Katowice, ul. Szkolna 9)