Plan zajęć przedmiotu PRACOWNIA LICENCJACKA [0310-1.03.3.051] semestr letni 2011/2012
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Robert Musioł
15:00
Laboratorium, grupa 24
każdy wtorek, 15:00 - 18:00
Sala ICH, budynek nr KT-03
Robert Musioł
15:00
Laboratorium, grupa 23
każdy wtorek, 15:00 - 18:00
Sala ICH, budynek nr KT-03
Krystyna Jarzembek, Violetta Kozik, Piotr Kuś
15:00
Laboratorium, grupa 11
każdy wtorek, 15:00 - 18:00
Sala ICH, budynek nr KT-03
Barbara Machura, Ewa Maciążek, Jan Małecki
15:00
Laboratorium, grupa 10
każdy wtorek, 15:00 - 18:00
Sala ICH, budynek nr KT-03
Aleksandra Tyl
15:00
Laboratorium, grupa 9
każdy wtorek, 15:00 - 18:00
Sala ICH, budynek nr KT-03
Stanisław Kucharski, Monika Musiał, Joachim Włodarz
15:00
Laboratorium, grupa 7
każdy wtorek, 15:00 - 18:00
Sala ICH, budynek nr KT-03
Robert Musioł
15:00
Laboratorium, grupa 6
każdy wtorek, 15:00 - 18:00
Sala ICH, budynek nr KT-03
Stanisław Krompiec
15:00
Laboratorium, grupa 4
każdy wtorek, 15:00 - 18:00
Sala ICH, budynek nr KT-03
Wojciech Marczak
15:00
Laboratorium, grupa 2
każdy wtorek, 15:00 - 18:00
Sala ICH, budynek nr KT-03
Marzena Dabioch, Barbara Feist, Barbara Mikuła, Rafał Sitko, Barbara Szpikowska-Sroka, Beata Walczak, Piotr Zerzucha
15:00
Laboratorium, grupa 1
każdy wtorek, 15:00 - 18:00
Marzena Dabioch, Barbara Feist, Barbara Mikuła, Rafał Sitko, Barbara Szpikowska-Sroka, Beata Walczak, Piotr Zerzucha,
Sala ICH, budynek nr KT-03
Środa
Czwartek
Krystyna Jarzembek, Violetta Kozik, Piotr Kuś
8:00
Laboratorium, grupa 22
każdy czwartek, 8:00 - 11:00
Sala ICH, budynek nr KT-03
Barbara Machura, Ewa Maciążek, Jan Małecki
8:00
Laboratorium, grupa 21
każdy czwartek, 8:00 - 11:00
Sala ICH, budynek nr KT-03
Jacek Nycz
8:00
Laboratorium, grupa 19
każdy czwartek, 8:00 - 11:00
Sala ICH, budynek nr KT-03
Maria Jaworska, Stanisław Kucharski, Tadeusz Pluta
8:00
Laboratorium, grupa 18
każdy czwartek, 8:00 - 11:00
Sala ICH, budynek nr KT-03
Marzena Dzida
8:00
Laboratorium, grupa 13
każdy czwartek, 8:00 - 11:00
Sala ICH, budynek nr KT-03
Marzena Dabioch, Barbara Feist, Barbara Mikuła, Rafał Sitko, Barbara Szpikowska-Sroka, Beata Walczak, Piotr Zerzucha
8:00
Laboratorium, grupa 12
każdy czwartek, 8:00 - 11:00
Marzena Dabioch, Barbara Feist, Barbara Mikuła, Rafał Sitko, Barbara Szpikowska-Sroka, Beata Walczak, Piotr Zerzucha,
Sala ICH, budynek nr KT-03
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych - Bud. Gł. Inst. Chemii (Katowice, ul. Szkolna 9)