Plan zajęć przedmiotu TECHNOLOGIA INFORMACYJNA [0310-CH-S1-003] semestr zimowy 2012/2013
Ustawienia planu
Poniedziałek
Patrycja Sitek
8:00
Laboratorium, grupa 4
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 200B, budynek nr KT-01
Marta Olszówka
8:00
Laboratorium, grupa 3
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 162, budynek nr KT-01
Maria Jaworska, Rafał Podeszwa
10:00
Laboratorium, grupa 12
każdy poniedziałek, 10:00 - 11:30
Sala 200B, budynek nr KT-01
Piotr Lodowski
10:00
Laboratorium, grupa 11
każdy poniedziałek, 10:00 - 11:30
Sala 162, budynek nr KT-01
Maria Jaworska, Rafał Podeszwa
12:00
Laboratorium, grupa 2
każdy poniedziałek, 12:00 - 13:30
Sala 200B, budynek nr KT-01
Marta Olszówka
12:00
Laboratorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 12:00 - 13:30
Sala 162, budynek nr KT-01
Wtorek
Patrycja Sitek
8:00
Laboratorium, grupa 10
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 200B, budynek nr KT-01
Piotr Lodowski
8:00
Laboratorium, grupa 9
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 162, budynek nr KT-01
Rafał Podeszwa, Joachim Włodarz
10:00
Laboratorium, grupa 20
każdy wtorek, 10:00 - 11:30
Sala 200B, budynek nr KT-01
Piotr Lodowski
10:00
Laboratorium, grupa 19
każdy wtorek, 10:00 - 11:30
Sala 162, budynek nr KT-01
Katarzyna Kowalska-Szojda, Rafał Podeszwa
12:00
Laboratorium, grupa 8
każdy wtorek, 12:00 - 13:30
Sala 200B, budynek nr KT-01
Łukasz Lupa
12:00
Laboratorium, grupa 7
każdy wtorek, 12:00 - 13:30
Sala 162, budynek nr KT-01
Środa
Patrycja Sitek
8:00
Laboratorium, grupa 6
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 200B, budynek nr KT-01
Piotr Lodowski
8:00
Laboratorium, grupa 5
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 162, budynek nr KT-01
Łukasz Lupa
10:00
Laboratorium, grupa 18
każda środa, 10:00 - 11:30
Sala 200B, budynek nr KT-01
Maria Jaworska
10:00
Laboratorium, grupa 17
każda środa, 10:00 - 11:30
Sala 162, budynek nr KT-01
Łukasz Lupa
12:00
Laboratorium, grupa 16
każda środa, 12:00 - 13:30
Sala 200B, budynek nr KT-01
Maria Jaworska
12:00
Laboratorium, grupa 15
każda środa, 12:00 - 13:30
Sala 162, budynek nr KT-01
Katarzyna Kowalska-Szojda, Rafał Podeszwa
17:00
Laboratorium, grupa 14
każda środa, 17:00 - 18:30
Sala 200B, budynek nr KT-01
Marta Olszówka
17:00
Laboratorium, grupa 13
każda środa, 17:00 - 18:30
Sala 162, budynek nr KT-01
Czwartek
Piątek
Joachim Włodarz
14:00
Wykład, grupa 1
każdy piątek, 14:00 - 15:30
Sala 420, budynek nr KT-01
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych (Katowice, ul. Bankowa 14)