Plan zajęć przedmiotu CHEMIA FIZYCZNA [0310-CH-S1-022] semestr letni 2013/2014
Ustawienia planu
Poniedziałek
Anna Michta, Aleksandra Tyl
9:30
Laboratorium, grupa 12
każdy poniedziałek, 9:30 - 13:30
Krzysztof Bebek, Anna Michta
9:30
Laboratorium, grupa 11
każdy poniedziałek, 9:30 - 13:30
Monika Geppert-Rybczyńska
11:30
Konwersatorium, grupa 4
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 209, budynek nr KT-01
Monika Geppert-Rybczyńska, Stella Hensel-Bielówka
13:00
Konwersatorium, grupa 3
każdy poniedziałek, 13:00 - 14:00
Sala 209, budynek nr KT-01
Wtorek
Sylwia Jężak, Tomasz Strugaru
8:00
Laboratorium, grupa 4
każdy wtorek, 8:00 - 12:00
Sylwia Jężak, Tomasz Strugaru
8:00
Laboratorium, grupa 3
każdy wtorek, 8:00 - 12:00
Monika Geppert-Rybczyńska, Stella Hensel-Bielówka
9:00
Konwersatorium, grupa 3
każdy wtorek, 9:00 - 10:30
Sala 116, budynek nr KT-01
Stella Hensel-Bielówka
10:30
Konwersatorium, grupa 5
każdy wtorek, 10:30 - 12:00
Sala 116, budynek nr KT-01
Sylwia Jężak, Tomasz Strugaru
12:30
Laboratorium, grupa 2
każdy wtorek, 12:30 - 16:30
Sylwia Jężak, Edward Zorębski
12:30
Laboratorium, grupa 1
każdy wtorek, 12:30 - 16:30
Środa
Sylwia Jężak, Anna Michta
8:00
Laboratorium, grupa 6
każda środa, 8:00 - 12:00
Sylwia Jężak, Anna Michta
8:00
Laboratorium, grupa 5
każda środa, 8:00 - 12:00
Stella Hensel-Bielówka
8:30
Konwersatorium, grupa 1
każda środa, 8:30 - 10:00
Sala 116, budynek nr KT-01
Monika Geppert-Rybczyńska
11:00
Konwersatorium, grupa 4
każda środa, 11:00 - 12:00
Sala 214, budynek nr KT-01
Marzena Dzida
12:00
Wykład, grupa 1
każda środa, 12:00 - 13:30
Sala 73, budynek nr KT-03
Anna Michta, Aleksandra Tyl
15:00
Laboratorium, grupa 10
każda środa, 15:00 - 19:00
Anna Michta, Aleksandra Tyl
15:00
Laboratorium, grupa 9
każda środa, 15:00 - 19:00
Czwartek
Stella Hensel-Bielówka
9:00
Konwersatorium, grupa 6
każdy czwartek, 9:00 - 10:30
Sala 116, budynek nr KT-01
Stella Hensel-Bielówka
10:30
Konwersatorium, grupa 5
każdy czwartek, 10:30 - 11:30
Sala 116, budynek nr KT-01
Stella Hensel-Bielówka
12:00
Konwersatorium, grupa 1
każdy czwartek, 12:00 - 13:00
Sala 116, budynek nr KT-01
Stella Hensel-Bielówka
13:00
Konwersatorium, grupa 2
każdy czwartek, 13:00 - 14:00
Sala 116, budynek nr KT-01
Piątek
Krzysztof Bebek, Edward Zorębski
12:00
Laboratorium, grupa 8
każdy piątek, 12:00 - 16:00
Krzysztof Bebek, Justyna Skowronek
12:00
Laboratorium, grupa 7
każdy piątek, 12:00 - 16:00
Stella Hensel-Bielówka
12:00
Konwersatorium, grupa 2
każdy piątek, 12:00 - 13:30
Sala 209, budynek nr KT-01
Stella Hensel-Bielówka
13:30
Konwersatorium, grupa 6
każdy piątek, 13:30 - 14:30
Sala 116, budynek nr KT-01
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: