Plan zajęć przedmiotu PRACOWNIA LICENCJACKA [0310-CH-S1-034] semestr letni 2014/2015
Ustawienia planu
Poniedziałek
Piotr Bartczak, Rozalia Czoik, Marzena Dzida, Michał Filapek, Monika Geppert-Rybczyńska, Stella Hensel-Bielówka, Krystyna Jarzembek, Magdalena Knaś, Teresa Kowalska, Violetta Kozik, Ewa Malicka, Maria Maślankiewicz, Sławomir Michalik, Monika Musiał, Robert Musioł, Jacek Nycz, Tadeusz Pluta, Marcin Rojkiewicz, Aneta Słodek, Barbara Szpikowska-Sroka, Edward Zorębski, Lidia Żur
12:00
Laboratorium, grupa 2
każdy poniedziałek, 12:00 - 15:00
Piotr Bartczak, Rozalia Czoik, Marzena Dzida, Michał Filapek, Monika Geppert-Rybczyńska, Stella Hensel-Bielówka, Krystyna Jarzembek, Magdalena Knaś, Teresa Kowalska, Violetta Kozik, Ewa Malicka, Maria Maślankiewicz, Sławomir Michalik, Monika Musiał, Robert Musioł, Jacek Nycz, Tadeusz Pluta, Marcin Rojkiewicz, Aneta Słodek, Barbara Szpikowska-Sroka, Edward Zorębski, Lidia Żur,
Sala ICH, budynek nr KT-03
Piotr Bartczak, Rozalia Czoik, Marzena Dabioch, Michał Daszykowski, Marzena Dzida, Barbara Feist, Michał Filapek, Monika Geppert-Rybczyńska, Stella Hensel-Bielówka, Krystyna Jarzembek, Magdalena Knaś, Teresa Kowalska, Violetta Kozik, Ewa Malicka, Maria Maślankiewicz, Sławomir Michalik, Monika Musiał, Robert Musioł, Jacek Nycz, Tadeusz Pluta, Marcin Rojkiewicz, Rafał Sitko, Aneta Słodek, Barbara Szpikowska-Sroka, Beata Walczak, Beata Zawisza, Edward Zorębski, Lidia Żur
12:00
Laboratorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 12:00 - 15:00
Piotr Bartczak, Rozalia Czoik, Marzena Dabioch, Michał Daszykowski, Marzena Dzida, Barbara Feist, Michał Filapek, Monika Geppert-Rybczyńska, Stella Hensel-Bielówka, Krystyna Jarzembek, Magdalena Knaś, Teresa Kowalska, Violetta Kozik, Ewa Malicka, Maria Maślankiewicz, Sławomir Michalik, Monika Musiał, Robert Musioł, Jacek Nycz, Tadeusz Pluta, Marcin Rojkiewicz, Rafał Sitko, Aneta Słodek, Barbara Szpikowska-Sroka, Beata Walczak, Beata Zawisza, Edward Zorębski, Lidia Żur,
Sala ICH, budynek nr KT-03
Wtorek
Piotr Bartczak, Rozalia Czoik, Marzena Dzida, Michał Filapek, Monika Geppert-Rybczyńska, Stella Hensel-Bielówka, Krystyna Jarzembek, Magdalena Knaś, Teresa Kowalska, Violetta Kozik, Ewa Malicka, Maria Maślankiewicz, Sławomir Michalik, Monika Musiał, Robert Musioł, Jacek Nycz, Tadeusz Pluta, Marcin Rojkiewicz, Aneta Słodek, Barbara Szpikowska-Sroka, Edward Zorębski, Lidia Żur
15:00
Laboratorium, grupa 2
każdy wtorek, 15:00 - 18:00
Piotr Bartczak, Rozalia Czoik, Marzena Dzida, Michał Filapek, Monika Geppert-Rybczyńska, Stella Hensel-Bielówka, Krystyna Jarzembek, Magdalena Knaś, Teresa Kowalska, Violetta Kozik, Ewa Malicka, Maria Maślankiewicz, Sławomir Michalik, Monika Musiał, Robert Musioł, Jacek Nycz, Tadeusz Pluta, Marcin Rojkiewicz, Aneta Słodek, Barbara Szpikowska-Sroka, Edward Zorębski, Lidia Żur,
Sala ICH, budynek nr KT-03
Piotr Bartczak, Rozalia Czoik, Marzena Dabioch, Michał Daszykowski, Marzena Dzida, Barbara Feist, Michał Filapek, Monika Geppert-Rybczyńska, Stella Hensel-Bielówka, Krystyna Jarzembek, Magdalena Knaś, Teresa Kowalska, Violetta Kozik, Ewa Malicka, Maria Maślankiewicz, Sławomir Michalik, Monika Musiał, Robert Musioł, Jacek Nycz, Tadeusz Pluta, Marcin Rojkiewicz, Rafał Sitko, Aneta Słodek, Barbara Szpikowska-Sroka, Beata Walczak, Beata Zawisza, Edward Zorębski, Lidia Żur
15:00
Laboratorium, grupa 1
każdy wtorek, 15:00 - 18:00
Piotr Bartczak, Rozalia Czoik, Marzena Dabioch, Michał Daszykowski, Marzena Dzida, Barbara Feist, Michał Filapek, Monika Geppert-Rybczyńska, Stella Hensel-Bielówka, Krystyna Jarzembek, Magdalena Knaś, Teresa Kowalska, Violetta Kozik, Ewa Malicka, Maria Maślankiewicz, Sławomir Michalik, Monika Musiał, Robert Musioł, Jacek Nycz, Tadeusz Pluta, Marcin Rojkiewicz, Rafał Sitko, Aneta Słodek, Barbara Szpikowska-Sroka, Beata Walczak, Beata Zawisza, Edward Zorębski, Lidia Żur,
Sala ICH, budynek nr KT-03
Środa
Czwartek
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych - Bud. Gł. Inst. Chemii (Katowice, ul. Szkolna 9)