Plan zajęć przedmiotu PRACOWNIA LICENCJACKA [0310-CH-S1-034] semestr letni 2015/2016
Ustawienia planu
Poniedziałek
Izabela Jendrzejewska
12:00
Laboratorium, grupa 9
każdy poniedziałek, 12:00 - 15:00
Sala ICH, budynek nr KT-03
Barbara Machura
12:00
Laboratorium, grupa 8
każdy poniedziałek, 12:00 - 15:00
Sala ICH, budynek nr KT-03
Beata Walczak
12:00
Laboratorium, grupa 7
każdy poniedziałek, 12:00 - 15:00
Sala ICH, budynek nr KT-03
Michał Filapek, Stanisław Krompiec, Mateusz Penkala, Aneta Słodek
12:00
Laboratorium, grupa 6
każdy poniedziałek, 12:00 - 15:00
Sala ICH, budynek nr KT-03
Marzena Dzida, Monika Geppert-Rybczyńska, Stella Hensel-Bielówka, Ewa Malicka, Edward Zorębski
12:00
Laboratorium, grupa 5
każdy poniedziałek, 12:00 - 15:00
Sala ICH, budynek nr KT-03
Violetta Kozik, Piotr Kuś, Ewa Maciążek, Marcin Rojkiewicz
12:00
Laboratorium, grupa 4
każdy poniedziałek, 12:00 - 15:00
Sala ICH, budynek nr KT-03
Piotr Bartczak, Kamila Gajcy, Robert Musioł, Jarosław Polański
12:00
Laboratorium, grupa 3
każdy poniedziałek, 12:00 - 15:00
Sala ICH, budynek nr KT-03
Piotr Lodowski, Monika Musiał
12:00
Laboratorium, grupa 2
każdy poniedziałek, 12:00 - 15:00
Sala ICH, budynek nr KT-03
Andrzej Bąk, Marzena Dabioch, Magdalena Knaś, Teresa Kowalska, Rafał Sitko, Beata Zawisza
12:00
Laboratorium, grupa 1
każdy poniedziałek, 12:00 - 15:00
Sala ICH, budynek nr KT-03
Wtorek
Izabela Jendrzejewska
14:00
Laboratorium, grupa 9
każdy wtorek, 14:00 - 17:00
Sala ICH, budynek nr KT-03
Barbara Machura
14:00
Laboratorium, grupa 8
każdy wtorek, 14:00 - 17:00
Sala ICH, budynek nr KT-03
Beata Walczak
14:00
Laboratorium, grupa 7
każdy wtorek, 14:00 - 17:00
Sala ICH, budynek nr KT-03
Michał Filapek, Stanisław Krompiec, Mateusz Penkala, Aneta Słodek
14:00
Laboratorium, grupa 6
każdy wtorek, 14:00 - 17:00
Sala ICH, budynek nr KT-03
Marzena Dzida, Monika Geppert-Rybczyńska, Stella Hensel-Bielówka, Ewa Malicka, Edward Zorębski
14:00
Laboratorium, grupa 5
każdy wtorek, 14:00 - 17:00
Sala ICH, budynek nr KT-03
Violetta Kozik, Piotr Kuś, Ewa Maciążek, Marcin Rojkiewicz
14:00
Laboratorium, grupa 4
każdy wtorek, 14:00 - 17:00
Sala ICH, budynek nr KT-03
Piotr Bartczak, Kamila Gajcy, Robert Musioł, Jarosław Polański
14:00
Laboratorium, grupa 3
każdy wtorek, 14:00 - 17:00
Sala ICH, budynek nr KT-03
Piotr Lodowski, Monika Musiał
14:00
Laboratorium, grupa 2
każdy wtorek, 14:00 - 17:00
Sala ICH, budynek nr KT-03
Andrzej Bąk, Marzena Dabioch, Magdalena Knaś, Teresa Kowalska, Rafał Sitko, Beata Zawisza
14:00
Laboratorium, grupa 1
każdy wtorek, 14:00 - 17:00
Sala ICH, budynek nr KT-03
Środa
Czwartek
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych - Bud. Gł. Inst. Chemii (Katowice, ul. Szkolna 9)