Uniwersytet Ślaski w Katowicach - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

PRACOWNIA LICENCJACKA 0310-CH-S1-034
Plan zajęć - semestr letni 2015/2016

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2016-04-18 - 2016-04-24  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:0012:00, gr.1
Laboratorium (s.ICH), Teresa Kowalska, Magdalena Knaś, Marzena Dabioch, Andrzej Bąk, Rafał Sitko, Beata Zawisza
12:00, gr.2
Laboratorium (s.ICH), Piotr Lodowski, Monika Musiał
12:00, gr.3
Laboratorium (s.ICH), Jarosław Polański, Robert Musioł, Kamila Gajcy, Piotr Bartczak
12:00, gr.4
Laboratorium (s.ICH), Ewa Maciążek, Piotr Kuś, Violetta Kozik, Marcin Rojkiewicz
12:00, gr.5
Laboratorium (s.ICH), Marzena Dzida, Edward Zorębski, Monika Geppert-Rybczyńska, Stella Hensel-Bielówka, Ewa Malicka
12:00, gr.6
Laboratorium (s.ICH), Aneta Słodek, Mateusz Penkala, Michał Filapek, Stanisław Krompiec
12:00, gr.7
Laboratorium (s.ICH), Beata Walczak
12:00, gr.8
Laboratorium (s.ICH), Barbara Machura
12:00, gr.9
Laboratorium (s.ICH), Izabela Jendrzejewska
13:00
14:0014:00, gr.1
Laboratorium (s.ICH), Teresa Kowalska, Magdalena Knaś, Marzena Dabioch, Andrzej Bąk, Rafał Sitko, Beata Zawisza
14:00, gr.2
Laboratorium (s.ICH), Piotr Lodowski, Monika Musiał
14:00, gr.3
Laboratorium (s.ICH), Jarosław Polański, Robert Musioł, Kamila Gajcy, Piotr Bartczak
14:00, gr.4
Laboratorium (s.ICH), Ewa Maciążek, Piotr Kuś, Violetta Kozik, Marcin Rojkiewicz
14:00, gr.5
Laboratorium (s.ICH), Marzena Dzida, Edward Zorębski, Monika Geppert-Rybczyńska, Stella Hensel-Bielówka, Ewa Malicka
14:00, gr.6
Laboratorium (s.ICH), Aneta Słodek, Mateusz Penkala, Michał Filapek, Stanisław Krompiec
14:00, gr.7
Laboratorium (s.ICH), Beata Walczak
14:00, gr.8
Laboratorium (s.ICH), Barbara Machura
14:00, gr.9
Laboratorium (s.ICH), Izabela Jendrzejewska
15:00
16:00
17:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Szkolna 9