Plan zajęć przedmiotu Metodyka badań naukowych [20-SD-S3-METHOD] semestr zimowy 2020/2021
- semestr zimowy 2023/2024
- semestr zimowy 2022/2023
- semestr zimowy 2021/2022
- semestr zimowy 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Marek Pacukiewicz
9:45
Ćwiczenia, grupa 15
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Leszek Drong
11:30
Ćwiczenia, grupa 13
każda środa, 11:30 - 13:45
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Dariusz Kubok
11:30
Konwersatorium, grupa 4
każda środa, 11:30 - 13:45
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Monika Gnieciak
11:30
Konwersatorium, grupa 3
każda środa, 11:30 - 13:45
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Łukasz Jach
13:45
Ćwiczenia, grupa 12
każda środa, 13:45 - 16:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Przemysław Koprowski, Agnieszka Nowak-Brzezińska
16:00
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 16:00 - 18:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Dariusz Bęben
17:00
Ćwiczenia, grupa 17
każda środa, 17:00 - 18:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Czwartek
Piątek
Anna Szafrańska
9:00
Ćwiczenia, grupa 11
każdy piątek, 9:00 - 17:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Agnieszka Bielska-Brodziak
9:45
Ćwiczenia, grupa 7
każdy piątek, 9:45 - 12:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Agnieszka Turska-Kawa
9:45
Konwersatorium, grupa 2
każdy piątek, 9:45 - 12:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Ryszard Kaczmarek
11:30
Ćwiczenia, grupa 16
każdy piątek, 11:30 - 13:45
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Robert Hasterok
11:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy piątek, 11:30 - 14:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Jerzy Łuczka
11:30
Konwersatorium, grupa 1
każdy piątek, 11:30 - 13:00
Sala 227, budynek nr KT-01
Iwona Jelonek
12:00
Konwersatorium, grupa 6
każdy piątek, 12:00 - 13:30
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Tomasz Nowak
13:45
Ćwiczenia, grupa 14
każdy piątek, 13:45 - 18:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Jerzy Łuczka
13:45
Konwersatorium, grupa 5
każdy piątek, 13:45 - 15:15
Sala 227, budynek nr KT-01
Maciej Mendecki
13:45
Ćwiczenia, grupa 5
każdy piątek, 13:45 - 18:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Sebastian Pawlus
13:45
Ćwiczenia, grupa 3
każdy piątek, 13:45 - 15:15
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Agnieszka Bielska-Brodziak
14:30
Ćwiczenia, grupa 8
każdy piątek, 14:30 - 17:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Damian Guzek
15:30
Ćwiczenia, grupa 10
każdy piątek, 15:30 - 18:45
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Agata Zygmunt-Ziemianek
15:30
Ćwiczenia, grupa 9
każdy piątek, 15:30 - 18:45
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Iwona Jelonek
15:30
Ćwiczenia, grupa 6
każdy piątek, 15:30 - 17:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Michał Daszykowski
15:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy piątek, 15:30 - 17:00
Sala Zajęcia zdalne, budynek nr ZD
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: